Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Заняття спортом є невід’ємною частиною життя студентів Київського національного університету культури і мистецтв.

Студенти-спортсмени університету успішно виступають на спартакіадах вишів і посідають призові загальнокомандні місця. До речі, викладачі також беруть активну участь у спартакіадах. Особливу популярність мають щорічні змагання за Кубок ректора.

Якщо ти студент КНУКіМ і маєш бажання тримати своє тіло у формі – в СПОРТИВНОМУ КЛУБІ університету ти завжди можеш підібрати для себе вид спорту.

На сьогодні в КНУКіМ працюють спортивні секції: бадмінтон, волейбол, футбол, настільний теніс, баскетбол, міні-футбол, плавання, акробатика, гімнастика, черлідинг, аеробіка, фітнес, єдиноборства, атлетична гімнастика.

Кваліфіковані тренери-викладачі чекають на тебе!

Image
Танцювальна аеробіка, Акробатика
Танцювальна аеробіка, Акробатика
Більше інформації

Танцювальна аеробіка – комплекс ритмічних танцювальних рухів, які виконують під музичний супровід. Дає змогу зміцнити дихальну та серцево-судинну системи, різні групи м’язів, скинути зайву вагу, розвинути пластичність та грацію, поліпшити поставу й координацію рухів. Позитивні емоції та гарний настрій гарантовані.

Акробатика – розділ гімнастики із вправами для розвитку сили, спритності, стрибучості. Протягом занять виконують вправи для удосконалення гнучкості: стійки на руках, передпліччях, голові; різноманітні перевороти та акробатичні стрибки. В результаті систематичного відвідування секційних занять ти отримаєш сильне тіло, матимеш навики акробатичних вправ та підтримок, правильну поставу.

Заняття в секціях «Танцювальна аеробіка», «Акробатика» проводить голова спортклубу КНУКіМ, доцент, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Батєєва Наталія Петрівна.

Атлетична гімнастика, Єдиноборства, Тай-бо
Атлетична гімнастика, Єдиноборства, Тай-бо
Більше інформації

Атлетична гімнастика спрямована на поліпшення тонусу організму, розвиток та удосконалення фізичних якостей, оволодіння руховими, спортивно-технічними та професіональними спортивними навичками. Також регулярні заняття атлетичною гімнастикою дають змогу нарощувати м’язи, коригувати фігуру, брати участь у різних змаганнях із фітнесу, боді-фітнесу, пауерліфтингу та жиму лежачи.

Єдиноборства – засіб різнобічного фізичного розвитку людини та ефективна зброя для самозахисту. Зміст навчально-тренувальних занять охоплює техніку кікбоксингу (бойова стійка, пересування, прорахунок дистанції, удари, захист, контрудари, серії ударів і захисту від них), тактику бою (наступальні й оборонні дії, техніки бою на різних дистанціях, тактичну організацію бою) та вправи, спрямовані на освоєння цієї техніки й тактики (загальнорозвиваючі, спортивно-допоміжні, спеціальні, у тому числі імітаційні з боксерськими снарядами, бойові вправи з партнером).

Тай-бо (кік-аеробіка, бокс-аеробіка) – спортивна програма, у якій рухи класичної аеробіки поєднуються з елементами бойових мистецтв. Метою тай-бо є не досконале оволодіння технікою рухів, а отримання оптимального фізичного навантаження.

Практичні заняття для студентів університету у секціях «Атлетична гімнастика», «Єдиноборства», «Тай-бо» проводить старший викладач Спортклубу КНУКіМ, заслужений майстер спорту України Смишляєва Катерина Олександрівна.

Фітнес, Черлідінг
Фітнес, Черлідінг
Більше інформації

Фітнес – користь для здоров’я й задоволення для душі. Заняття фітнесом допомагають завжди бути у гарній фізичній формі, розвивати пластику, силу й гнучкість тіла. Основними видами занять з фітнесу є: тренування з обтяженнями, аеробне тренування, стретчинг. Велику роль також відіграє правильне харчування.

Черлідинг – яскравий та динамічний вид спорту, який поєднує в собі елементи шоу, видовища, хореографії, гімнастики та акробатики. Спортсмени емоційно підтримують учасників інших спортивних змагань, переважно з ігрових видів спорту й згуртовують уболівальників.

Заняття в секціях «Черлідинг», «Фітнес» проводить тренер, старший викладач Спортклубу КНУКіМ Коломойцева Ольга Михайлівна.

Волейбол
Волейбол
Більше інформації

Волейбол – ігровий вид спорту, який полягає в перекиданні м’яча через сітку на половину поля суперника, таким чином, щоб він торкнувся частини покриття майданчику на половині суперника чи вийшов в аут від спортсменів-учасників команди-суперника. Заняття волейболом допомагають виховувати волю, розвивати інтелект гравця, взаємодію в команді, швидкість мислення, реакцію та орієнтування.

Тренування в секції з «Волейболу» проводить старший викладач Долгопол Едуард Петрович.

Футбол
Футбол
Більше інформації

Футбол – найпопулярніший вид спорту у світі, який не потребує жодного представлення. Хороший та успішний футболіст на сьогодні – це не тільки людина, яка добре рухається з м’ячем, а й інтелектуал, атлет, спринтер. Збірна КНУКіМ із футболу входить до п’ятірки кращих студентських команд столиці та є фіналістом Студентської ліги «Динамо» Київ сезону 2014-2015 рр. Цього сезону наша команда бореться за найвищі місця в Чемпіонаті столиці серед студентських команд та у Студентській лізі «Динамо».

Керівник команди, голова спортивно-оздоровчого комітету студентського парламенту КНУКіМ, кандидат у майстри спорту Макуха Дмитро.

Сторінка команди.

Бадмінтон, Настільний теніс, Теніс
Бадмінтон, Настільний теніс, Теніс
Більше інформації

Бадмінтон – ігровий вид спорту, який розвиває точність зорового сприйняття, швидкість рухів та просторову уяву. Заняття з бадмінтону різнобічно впливають на організм людини: розвивають силу, витривалість, координацію, поліпшують рухливість у суглобах, сприяють надбанню широкого кола рухових навичок, виховують вольові якості.

Настільний теніс – гра, яка тренує не лише тіло, але й мозок. Під час гри гравець багато рухається, використовуючи все тіло, тренує зір, покращує координацію рук і ніг, задіює всі ділянки мозку. Гравець не тільки рухається, а й планує стратегію й тактику гри, відстежує м’ячі та прогнозує удари.

Теніс – елітний вид спорту. Він дозволяє підтримувати відмінний фізичний стан протягом усього життя. Розвиває швидкість, координацію рухів та реакцію, інтелект, тренує всі групи м’язів, найменш травматичний з видів спорту. Гра дозволить зав’язати дружні зв’язки на відпочинку.

Заняття в секціях «Бадмінтон», «Настільний теніс», «Теніс» проводить дійсний тренер Федерації тенісу України, старший викладач, кандидат у майстри спорту України з тенісу, кандидат педагогічних наук Супруненко Максим Валерійович.

Гімнастика, Аеробіка
Гімнастика, Аеробіка
Більше інформації

Гімнастика – один із найкрасивіших та найвидовищніших видів спорту. Регулярні заняття гімнастикою дозволяють зміцнити здоров’я, сприяють гармонійному розвитку людини, вдосконаленню її фізичної форми, гнучкості. В результаті регулярних тренувань активізується кровообіг, стимулюється робота дихальної системи, стабілізується психоемоційний фон. Займаючись гімнастикою регулярно, людина зміцнює м’язову масу тіла, підвищує тонус всього організму.

Аеробіка (ритмічна гімнастика) – комплекс фізичних вправ (ходьба, біг, стрибки), які виконують під музику. При регулярних заняттях покращуються фізична форма, загальний стан організму, розвивається витривалість. Головною перевагою занять аеробікою є їхня доступність людям, які мають різний рівень фізичної підготовки.

Заняття в секціях «Аеробіка», «Гімнастика» проводить тренер, старший викладач Спортклубу КНУКіМ, заслужений тренер України Плєшакова Олена Володимирівна.

Баскетбол, міні-футбол
Баскетбол, міні-футбол
Більше інформації

Баскетбол – спортивна командна гра з м’ячем, суть якої полягає у закиданні ігрового м’яча руками в кільце із сіткою (кошик), закріпленою на щиті на висоті 3 метри 5 сантиметрів. У процесі тренувань секції баскетболу КНУКіМ формується збірна команда КНУКіМ з баскетболу, яка бере участь у змаганнях серед студентів ВНЗ на першість району та міста Києва.

Міні-футбол – командна спортивна гра з м’ячем на спеціальному майданчику за участю двох команд по 5 гравців у кожній. На відміну від футболу у футзалі користуються м’ячем, який має характерні розмір та властивості. Під час гри розвиваються: імпровізація, креативність і техніка, навички контролю м’яча, його передачі, власного переміщення та переміщення партнерів в обмеженому просторі.

Тренування в секціях із «Баскетболу», «Міні-футболу» проводить старший викладач, майстер спорту України Рожков Володимир Юрійович.

Плавання
Плавання
Більше інформації

Плавання – ефективний засіб для зміцнення дихальних м’язів, тренування кровоносної, серцево-судинної систем. Регулярні заняття в басейні дисциплінують, підвищують вольові якості й стійкість до впливу різних температур, а отже роблять організм менш чутливим до захворювань. Екіпіровка для занять в секції: капці, шапочка, рушник, мило, купальник (для дівчат), плавки (для хлопців).

Заняття з плавання проводить доцент, заслужений працівник культури України, майстер спорту України Ковальчук Наталія Василівна.

Слідкувати за спортивним життям вишу, анонсами та звітами змагань, розкладом секцій, грою збірних КНУКіМ можна на інформаційних стендах університету та у спільноті Спортивно-оздоровчого комітету студентського парламенту в Instagram.

Обирай улюблений вид спорту, займайся та прогресуй!

Усі гуртки є безкоштовними для студентів Київського національного університету культури і мистецтв.

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search