Осаула Вадим Олександрович
Яцевський Ярослав

У межах літературного клубу «#галаСлово» Наукової бібліотеки КНУКіМ відбулася презентація збірки поезій «Бедлам» молодої української поетеси, члена Національної спілки письменників України, кандидата наук із соціальних комунікацій, старшого викладача Кафедри PR і журналістики Факультету зв’язків із громадськістю і журналістики – Алли Миколаєнко.

У концертному клубі Bel étage відбулась грандіозна посвята першокурсників Університету культури – «HYPE».

Київський національний університет культури і мистецтв відзначив своє 50-річчя.

Святкування ювілею вражало масштабністю. Професійна сцена, віджеінг, креативні постановки, яскраві спецефекти, світло, живий звук, відеозйомка та пряма трансляція в YouTube – все, щоб влаштувати грандіозне святкування 50-річчя КНУКіМ на головній площі вишу.

Кафедра філософії разом зі студентами 2-го курсу Факультету міжнародних відносин та Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики феєрично провели щорічний «Фестиваль релігій».

У рамках соціального проекту для студентської молоді «Школа PR-актиків» відбувся майстер-клас на тему «Як створити та просунути бренд» Анни Браженко – директора OLEYNIK, консультанта українських брендів одягу, співзасновниці агентства Brand Futures.

В Університет культури відбулось відкриття соціально-психологічного центру, метою якого є створення умов для соціального та інтелектуального розвитку студентів і надання їм психологічної підтримки.

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Фахівець у галузі реклами і PR повинен бути в курсі всіх новинок і трендів, які лише з’явились або набувають популярності. І це твердження навіть не підлягає жодним сумнівам.

У рамках кураторської години активісти-другокурсники Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики підготували квест-посвяту у професію для першокурсників спеціалізації «Журналістика».

Сторінка 1 із 2

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.