У концертному клубі Bel étage відбулась грандіозна посвята першокурсників Університету культури – «HYPE».

В Університеті культури відбувся турнір з настільного тенісу серед студентства. На чемпіонаті зібралася молодь різного рівня підготовки. А сам турнір проходив спочатку за олімпійською системою, серед усіх зареєстрованих учасників, а вже потім 7 переможців змагалися за круговою системою, де шанс проявити мав кожен.

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Фахівець у галузі реклами і PR повинен бути в курсі всіх новинок і трендів, які лише з’явились або набувають популярності. І це твердження навіть не підлягає жодним сумнівам.

Київський національний університет культури і мистецтв відзначив своє 50-річчя.

Святкування ювілею вражало масштабністю. Професійна сцена, віджеінг, креативні постановки, яскраві спецефекти, світло, живий звук, відеозйомка та пряма трансляція в YouTube – все, щоб влаштувати грандіозне святкування 50-річчя КНУКіМ на головній площі вишу.

На Кафедрі PR та журналістики відбулася посвята у професію найкреативніших, найталановитіших та найамбіційніших студентів-піарників.

Кафедра філософії разом зі студентами 2-го курсу Факультету міжнародних відносин та Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики феєрично провели щорічний «Фестиваль релігій».

Студенти Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики стали переможцями Міжнародного фестивалю «Золота осінь Славутича».

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

23 вересня для нас, студентів Київського національного університету культури і мистецтв, запам’ятається надовго. Адже саме в цей день ми змогли відчути всю ту атмосферу, весь драйв, який звикли бачити на екрані телевізора.

Сторінка 1 із 3

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.