Осаула Вадим Олександрович
Яцевський Ярослав

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Практика з Євгеном Куксіним. Практика – дуже важливий елемент навчання, що дає унікальну можливість «доторкнутися» до майбутньої професії вже на першому курсі.

Київський національний університет культури і мистецтв відзначив своє 50-річчя.

Святкування ювілею вражало масштабністю. Професійна сцена, віджеінг, креативні постановки, яскраві спецефекти, світло, живий звук, відеозйомка та пряма трансляція в YouTube – все, щоб влаштувати грандіозне святкування 50-річчя КНУКіМ на головній площі вишу.

Кафедра філософії разом зі студентами 2-го курсу Факультету міжнародних відносин та Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики феєрично провели щорічний «Фестиваль релігій».

Студенти Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики стали переможцями Міжнародного фестивалю «Золота осінь Славутича».

У концертному клубі Bel étage відбулась грандіозна посвята першокурсників Університету культури – «HYPE».

В Університеті культури відбувся турнір з настільного тенісу серед студентства. На чемпіонаті зібралася молодь різного рівня підготовки. А сам турнір проходив спочатку за олімпійською системою, серед усіх зареєстрованих учасників, а вже потім 7 переможців змагалися за круговою системою, де шанс проявити мав кожен.

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Фахівець у галузі реклами і PR повинен бути в курсі всіх новинок і трендів, які лише з’явились або набувають популярності. І це твердження навіть не підлягає жодним сумнівам.

Сторінка 1 із 3

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.