Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

На Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики відбувся майстер-клас «Як все встигнути і зробити із себе бренд» відомого блогера, телеведучої, засновниці бренду жіночого одягу «DiGlow» – Діани Глостер.

Творча молодь Університету кульури мала чудову нагоду зустрітись і поспілкуватись з українським коміком, телеактором шоу «Ігри приколів», автором та учасником відомих ситкомів «Країна У», «Одного разу під Полтавою», «Казки У», членом журі гумористичного шоу «Ліга Сміху», екс-учасником шоу «Танці з зірками» Юрієм Ткачем.

На Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики відбувся майстер-клас радника-консультанта головного тренера збірної України з футболу Андрія Шевченка, спортивного репортера, журналіста та ведучого – Миколи Василькова. Організувала зустріч креативна команда соціального проекту ФЗГіЖ «Школа PRактиків».

До Університету культури завітав співак, композитор, продюсер, мультиінструменталіст Дан Балан. Перший і єдиний молдавський музикант, який був номінований на премію «Греммі» як співавтор хіта «Live Your Life» у виконанні американської співачки Rihanna і репера T.I. Дан також є засновником молдавського тріо «O-Zone».

Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики в межах дисципліни «Соціальні комунікаційні технології» організував майстер-клас громадського діяча у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, культури та освіти, генерального директора Асоціації підприємств інформаційних технологій України, ініціатора створення і співзасновника «Вікімедіа Україна» Юрія Пероганича.

На нашому факультеті в рамках творчого клубу Миколи Тимошика «Віч-на-віч з особистістю» відбувся майстер-клас. Запрошеним гостем став Юрій Бендер – лондонський журналіст з українським корінням, кореспондент «Financial Times» і головний редактор видання «Professional Wealth Management».

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов і успішна українська актриса Інна Приходько завітали до Університету культури та провели майстер-клас для студентів Університету культури.

Сторінка 1 із 3

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.