Осаула Вадим Олександрович
Яцевський Ярослав

Щосуботи Університет культури гостинно зустрічає абітурієнтів з усієї країни. Тож кожен охочий може завітати до вишу та отримати вичерпну інформацію щодо вступу, поспілкуватись із викладачами і студентами, відвідати всі факультети університету, ознайомитись із творчими і бізнес-спеціальностями та на власні очі побачити справжнє студентське життя.

Університет культури за доброю традицією гостинно зустрів абітурієнтів з різних куточків України. Сьогодні сонячного суботнього ранку до вишу завітали абітурієнти із Запорізької, Волинської, Черкаської, Полтавської та Хмельницької областей.

День відкритих дверей Університету культури – це подія всеукраїнського масштабу! Унікальна можливість для кожного абітурієнта детально ознайомитись із вищим навчальним закладом: поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом, студентами; відвідати престижні факультети та побувати в інноваційних навчальних аудиторіях.

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.