Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
068 739 37 70
Ігор Миколайович Парфенюк

Новини

5 порад молодому журналісту

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Почав працювати за фахом та не знаєш з чого розпочати? Ми маємо для тебе, юний журналіст, основні 5 порад, що допоможуть на початку кар‘єри. Читай та бери на озброєння!

1. Слідкуй за мовленням.
У сучасному світі далеко не останнє місце займає мовлення телеведучих. Адже вони не лише інформують своїх глядачів, а й впливають на їхню мову та словниковий запас. Суржик заполонив екран. З ним, на жаль, боротися важко, але можливо. Наголошуй правильно. Потрібно точно знати який наголос необхідний. Не знаєте, або не впевнені – краще мовчіть.

2. Не вказуй надмірних деталей.
Про фарби ,які використовував художник, чи матеріал, з якого був пошитий брендовий одяг ліпше промовчати.

3. Власна думка.
На виставках, концертах та у галереях не потрібно додавати від себе коментарі на кшталт : «видатний художник», «відомий співак». Краще сказати скільки картин знаходиться в колекції, або ж назву нового альбому музиканта. Невідомих художників, чи ж співаків не буває.

4. Оптимально «пакуй» зібрану інформацію.
Знову взяв величезне інтерв’ю у мера міста? Чи жіночка із презентації книги дала хороший коментар на три сторінки друкованого тексту? Напрацювавши певний обсяг матеріалу- думай, куди, як і якими порціями його можна “спакувати”.

5. Одягайся презентабельно.
Недаремно кажуть, що зустрічають людину за одягом, а випроваджують за розумом. Перш ніж розпочати розмову з людиною всі ми звертаємо увагу на зовнішній вигляд. Так складається перше враження про співрозмовника і журналіст, як ніхто інший, має виглядати так, щоб викликати до себе повагу і щоб не виникало сумнівів у тому, що цій людині можна довіряти дуже важливу річ – інформацію!

Прості поради для починаючих журналістів, які можна легко впровадити в свою роботу!
Будьте професіоналами вже зараз!

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2020 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search