Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
068 739 37 70
Ігор Миколайович Парфенюк

Новини

Урочиста зустріч-знайомство першокурсників із майстрами курсів, кураторами та викладачами!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

В Університеті культури відбулась урочиста зустріч першокурсників із майстрами курсів, кураторами, викладачами, завідувачами кафедр і деканами 10 факультетів.

Кожен із факультетів підготував для своїх студентів інформативну та захопливу святкову програму, під час якої вони дізнались про змістовне й цікаве навчання за обраним фахом. На Факультеті хореографічного мистецтва молодь вітали відомі балетмейстери, які вже за декілька днів розпочнуть розкривати таланти амбітних першокурсників-танцюристів. Серед зіркових викладачів: Григорій Чапкіс, Раду Поклітару, Олександр Лещенко, Олена Шоптенко та інші.

Факультет дизайну і реклами влаштував тепле знайомство у родинному університетському колі, аби молодь з різних куточків України вже з перших днів змогла знайти собі друзів та адаптуватися у столиці.

На Факультеті зв’язків із громадськістю і журналістики викладачі вітали  майбутніх медійників із чудовим вибором фаху, адже недаремно «піарник» і «журналіст» входять до списку найвпливовіших професій світу.

Під шквал овацій та радісних вигуків поздоровив першокурсників Михайло Поплавський: «Радий вітати в Університеті культури! Історія успіху кожного з вас починається вже сьогодні. Бажаю вам добра, оптимізму, віри в завтрашній день і шаленого студентського кохання!»

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2020 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search