Заселення до гуртожитку вже близько!

Заселення до гуртожитку вже близько? А ви бігаєте в паніці і хочете перевезти з собою ВСЕ? Не хвилюйтесь! Ми допоможемо вам зібратися в гуртожиток!

Головне правило - не перевозьте всю свою кімнату до Києва! Ось речі, які вам знадобляться в першу чергу:

1. Засоби гігієни, дзеркальце, необхідна косметика, рушники, пральний порошок, постіль.

2. Одяг, але не на всі пори року одразу, а спершу хоча б на перший місяць.

3. Посуд. Не грабуйте мамину кухню, залишіть у спокої усі каструлі та сковорідки. Для початку візьміть тарілки глибоку та пласку, чашку, ложки і виделки, і одну невеличку каструльку. Після поселення домовитесь з сусідами про те, хто зможе привезти решту необхідного типу чайників, мікрохвильовок, прасок тощо.

3. Капці, домашній одяг, піжама.

4. Аптечка з необхідними вам ліками та засобами на всі випадки життя: зеленка, перекис водню, йод, пластир тощо. Порадьтеся з батьками у складанні аптечки.

5. Прищепки, вішаки, а також дерев'яні полички, які ви зможете причепити над ліжком - все це стане у нагоді!

Пам'ятайте, що студентське життя у гуртожитку найяскравіше і вас точно буде, що пригадати через десятки років! Тому хвилюватись не треба, гайда до пригод!

© 2019 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.