Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
068 739 37 70
Ігор Миколайович Парфенюк

Новини

​​Як досягати своїх цілей та втілювати мрії в життя: добірка книг-бестселерів українською

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ці книги точно змінять вас, та допожуть рухатися до мрій у рази швидше! Тож приємного читання!

1. Карен Діллон, Клейтон Крістенсен, Джеймс Олворт «Як ви збудуєте своє життя?». Інколи важко зробити вибір, правильно розставити пріоритети і йти до своєї мети. Сам тому ця книжка стане в нагоді.

2. Деніел Пінк «Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує». Якщо ви хочете наповнити своє життя всіма барвами веселки, влаштуватись на роботу мрії чи побудувати власний бізнес, це книга неодмінно має бути у вашій бібліотеці.

3. Сет Годін «Пробуй, не зупиняйся. Коли ви востаннє робили щось уперше?». Ви просто повинні взяти все в свої руки, забути про страх, і почати діяти так, як вимагає внутрішнє “я”. Годін переконує — годі чекати, що все станеться само собою, ви маєте діяти!

4. Раян Холідей «Напролом. Мистецтво перетворювати перешкоди на перемоги». Кожна перешкода — це нова можливість спробувати щось нове і перевірити себе. Адже, приклавши максимум зусиль, у вас є шанс вийти переможцем.

5. Барбара Шер, Барбара Сміт «Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти». Ви дізнаєтесь чому, обираючи мрію, потрібно прислухатись лише до себе, як зробити правильний вибір, не сподіватись на везіння, і почати нарешті діяти.

6. Маршалл Голдсміт, Марк Рейтер «Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути». Ця книга допоможе вам подолати перешкоди, які траплятимуться на шляху до удосконалення самого себе, використовуючи перевірені ідеї, концепції та механізми.

7. Орест Зуб «Формула Продуктивності». Тут ви знайдете різні хитрощі та методи тайм-менеджменту, самомотивації. Ви навчитеся бути більш продуктивними, зможете впорядкувати всі свої справи, розставити пріоритети.

Дійте!

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2020 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search