Гуртожиток чи квартира, ось у чому питання?

Ви всі вже подорослішали й настав час покидати рідну оселю, але куди? Що краще? Гуртожиток чи квартира? Квартира чи гуртожиток? Так, це дуже складне питання, тому ми допоможемо обрати вірний варіант проживання.

Перш за все, на вибір, звичайно, впливає фінансове становище батьків. Тут є варіант підробляти самому, щоб нашкребти на квартиру та жити на 50 гривень в тиждень. Але давайте будемо чесні, не всім підходить цей варіант, так як поєднувати навчання та роботу студенту 1 курсу досить важко, одне буде заважати іншому. Тому далі розглядаємо положення звичайного студента КНУКіМу.

Основні відмінності гуртожитку від орендованої квартири полягають в області «особистого простору». Квартира надає людині можливість бути самим собою, робити те, що він вважає за потрібне і взагалі вибирати друзів і компанію з тих, з ким хочеться і тоді, коли хочеться.
Крім того, в квартирі порівняно з гуртожитоком краще з побутовим комфортом: не потрібно вистоювати чергу в душ чи туалет, можна завалитися на диван і дивитися телевізор, не піклуючись про те, що скажуть інші на цей рахунок.

У свою чергу гуртожиток позбавлене цих привілеїв, АЛЕ... знаючі й досвідчені студенти кажуть, що тільки в «общазі» людина може набувати справжніх друзів і купу зв'язків, які часом залишаються на довгі роки після закінчення навчання.
Саме гуртожитки дають людині цінну можливість самовираження, не залишаючи місця нудьзі або депресії. Тільки тут можна постійно знайомитися з новими людьми, які так чи інакше будуть збагачувати твій кругозір і сприяти успіху в його реалізації. Так що в підсумку, мінуси перетікають в плюси.

Тому, перш ніж просити у батьків на оренду окремого недешевого житла, подумайте - а чи варто воно того?

© 2019 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.