Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
068 739 37 70
Ігор Миколайович Парфенюк

Новини

2 способи дізнатися яким буде твоє майбутнє

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ти вже студент факультету зв'язків з громадськістю та журналістики, але досі не розумієш ким зможеш працювати після закінчення університету? 

Не хвилюйся, зараз все зрозумієш!


По-перше, журналіст - це дуже цікава професія, де саме там маєш показати свою кмітливість, стресостійкість, сміливість. І тому для тебе є два основних варіанти працевлаштування: співпраця з ЗМІ або фріланс. Найпрестижнішою сферою досі вважається телебачення. Дуже перспективна галузь-фріланс –
інтернет-журналістика, адже інтернет-ЗМІ регулярно шукають все нових працівників, в тому числі тих, які можуть працювати віддалено.


По-друге, фахівець з зв'язків з громадськістю
матиме навички та знання, щоб займатися медіаплануванням, проектним менеджментом, брендингом, комп’ютерним дизайном, копірайтингом, створювати рекламний продукт, проводити маркетингові дослідження, організовувати рекламні та PR-кампанії; формувати імідж і репутацію компанії чи окремої людини.
Таким чинном, спеціалісти з PR зможуть працювати в рекламних та PR-агенціях, інформаційно-аналітичних центрах, друкованих та електронних ЗМІ, видавництвах і друкарнях, дизайн-студіях, PR-відділах будь-яких державних і комерційних установ,  прес-службах підприємств, політичних партій, громадських організацій. На вас очікують посади рекламіста, менеджера з реклами, прес-секретаря громадської, політичної, комерційної або державної установи, фахівця зі зв’язків із громадськістю.


Крім того, випускники зможуть обіймати посади арт-директора, дизайнера реклами, копірайтера, медіабайєра...
Але, то вже інша історія!

 

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2020 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search