В Інстаграм тепер можна вибирати країни, в яких буде видно ваш контент

При публікації поста або «історії» з'явилася можливість вказувати для користувачів, якими операційними системами буде видно той чи інший пост/історію.

Як це працює?

Для постів: при публікації поста, на останньому екрані потрібно натиснути на «Розширені налаштування», потім перейти в розділ «Аудиторія» і відзначити країни, де ваш пост повинен відображатися. Якщо ви хочете, щоб пост був доступний всім - тоді не чіпайте цю функцію.

Для історій: тут процедура трохи складніше. Для вибору країн, потрібно потрапити в налаштування «історій». Є кілька способів:

1. Зайдіть в розділ записи нової «історії», в лівому верхньому кутку буде шестерня, вона вас перенесе в налаштування «історій».

2. «Налаштування облікового запису» → «Конфіденційність» → «Історії» → «Виберіть місця».

Після того, як ви вибрали потрібні країни для показу, необхідно опублікувати «історію». Вона опублікує з вашими настройками.

Зверніть увагу:

Країни, які ви вказали для «історій» - залишаються в настройках до того моменту, поки ви їх не поміняєте або не вимкнете назад. Тому перед публікацією наступної «історії» переконайтеся, що країни для показу обрані потрібні або відключені взагалі, якщо вам потрібно «історію» опублікувати для всіх.

Така крива схема стосується лише публікації «історій», з постами такого немає.

Як Інстаграм дізнається хто з якої країни?

Не по IP. Точніше не тільки по IP, тому не вийде швиденько включити VPN і перевірити пости для інших країн. Інстаграм привласнюють кожному користувачеві країну на основі декількох різних факторів.

В яких випадках ця функція може бути корисною?

- Можна один міжнародний профіль вести на різних мовах.

- Можна запускати різні акції і рекламні кампанії для різних країн.

- Придумайте самі🙃

Корисна функція? Ми думаємо, що так!

© 2019 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.