Абітурієнти й студенти, для вас наші #поради_від_фзгіж

Стажування у волонтерському центрі, школа соціології та семінар – сьогодні для вас!

А ще нагадуємо, що ця рубрика, але з порадами про те, як провести вихідні, виходить щотижня на нашому телеграм-каналі.

1. #можливості_абітурієнт

#можливості_студент

Стажування в Центрі Громадських свобод

Правозахисниця Олександра Матвійчук більше 10 років працює над захистом прав людини в Україні та регіоні ОБСЄ. Зараз вона очолює правозахисну організацію “Центр громадянських свобод”. Організація відома такими ініціативами як Євромайдан SOS, глобальна акція #SaveOlegSentsov, група спостереження “ОЗОН”, Київська школа прав людини та інші.

Організація хоче знайти відповідального та спрямованого на результат стажера або стажерку, щоб разом робити неможливі речі. А саме у цьому в наш складний час і полягає правозахисна діяльність.

Робота стажера суто волонтерська. Це стажування не для всіх, а тільки для тих людей:

• які вірять в цінності прав людини та готові боротися за справедливість
  • знайомі із режимом багатозадачності та зможуть справлятися зі стресом
  • цікавляться тим, що відбувається в Україні та світі
  • не губляться у розмовах із посадовцями та вміють вибудовувати контакти
  • усвідомлено вирішили, що будуть приділяти час та чесно вкладати зусилля під час стажування
  • готові постійно вчитися та розвиватися

Якщо наважилися, то до 14 лютого потрібно:

1) заповнити гугл-таблицю.

2) відправити на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. документ зі стислим описом проблем в Україні, які вас особисто турбують.

Дедлайн: 14 лютого

1. #можливості_абітурієнт

#можливості_студент

Весняна школа на тему соціології

Тема весняної школи Європейського консорціуму соціальних досліджень – «Нові й старі дані. Передові підходи до кількісних соціальних досліджень» (New and Old Data. Cutting-Edge Approaches to Quantitative Social Research). Учасникам буде запропонований тренінг високого рівня з новими методами кількісних соціальних досліджень, як-от обчислювальна соціологія, мережевий аналіз, дані реєстрів, дані історичних архівів та експерименти.

Умови: участь у школі безкоштовна.

Організатори забезпечують усіх учасників школи проживанням і дворазовим харчуванням. Транспортні витрати до Турина та інші витрати не покриваються.

Коли: 25-29 березня, 2019

Де: Турин, Італія

Дедлайн: 17 лютого

1. #можливості_студент

Семінар про програму «Міжнародні волонтерські табори»

Ти молодий, любиш подорожувати, хочеш присвятити себе корисній справі, здобути новий досвід та познайомитися з цікавими людьми з різних країн світу? Тоді участь в міжнародному волонтерському таборі саме для тебе!

Коли: 20 лютого

Час: 16:00

Де: площа Ринок 9, 2 поверх (Львівська обласна бібліотека для юнацтва).

Участь у семінарі безкоштовна.

Поговоримо на такі теми:

• ЛМГО "Спілка Форум" та волонтерські програми, які ми пропонуємо
  • що таке волонтерський табір
  • види волонтерських таборів та як вони проходять
  • умови участі у волонтерському таборі
  • деталі реєстрації на програму

На семінар будуть запрошені колишні учасники, які поділяться своїми враженнями та досвідом участі в таборі.

Реєстрація: надсилай своє прізвище/ім'я та номер телефону на імейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Це є обов’язковим! У темі листа зазначте – «На семінар 20 лютого»

Приєднуйтесь до нашої групи.

На сьогодні все! До нових можливостей, друзі :)

Софія Когут, Ж-37, 2 курс.

© 2019 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.