ВСТУП 2019: останні новини

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Поки абітурієнти готуються до зовнішнього незалежного оцінювання, стали відомі деякі деталі щодо цьогорічного вступу у вищі навчальних закладів. ФЗГіЖ готовий поділитися ними з тобою!

8 січня розпочалась реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року. Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 31 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Участь у пробному тестуванні є платною. Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 132 до 139 грн в залежності від регіону проживання учасника. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня.

Пробні тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов відбудуться 23 березня. У день проведення пробного тестування ти можеш пройти тест лише з одного навчального предмета. Чому варто писати ПЗНО читай у нашій попередній статті.

Головне питання кожного учня 11 класу: яку ЗНО мені здавати? Щоб стати частиною студентської родини нашого факультету, треба мати сертифікати відповідно до спеціальності 061 Журналістика (як для вступу на зв’язки з громадськістю, так і на журналістику), а саме: українська мова та література, історія України, математика або іноземна мова (третій предмет обираєш сам).

Також, жодних змін немає у кількості заяв, які можна подати для вступу на бакалавра.Як і торік,  на бюджет - максимум 7 заяв на 4 спеціальності. А ось на контракт кількість заяв не обмежується. Важливо знати, що перший пріоритет на нашому факультеті дає гарантію зарахування до нас!

Реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них документів починається 1 липня, а прийом заяв та документів – 10 липня. Закінчується подання заяв о 18:00 год. 22 липня – для тих, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО, 18:00 год. 16 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів.

Чи буде творчий конкурс/залік? Як і в минулому році, на спеціальність 061 Журналістика вступають лише за трьома сертифікатами ЗНО, що вказані вище. Якщо будуть внесені будь-які зміни, ти дізнаєшся про це першим!

Хочемо нагадати, що у соціальних мережах ми також поширюємо останні новини вступу, а також корисні матеріали для підготовки до ЗНО-2019! Приєднуйся!

Анфіса Кайда, 2 курс, Ж-47.

© 2019 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.