Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
068 739 37 70
Ігор Миколайович Парфенюк

Новини

Про колесо балансу

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Колесо балансу – ще одна методика створена для того, аби оцінити усі сфери свого життя і зрозуміти, над чим варто працювати.

Тож, якщо ви крутитеся, як білка в колесі, але нічого не виходить, то саме час перетворити це колесо  на колесо балансу і реально оцінити себе та свої дії.

Нам часто здається, що ми і так усе розуміємо: хворію – треба вилікуватися, посварився з батьками – треба помиритися, але повнота життя у дещо більшому.

І саме зараз ручка, декілька кольорових олівців, аркуш і 8 хв часу допоможуть провести генеральний клінінг «проблем».

Крок 1

Малюємо коло і розділяємо його на 8-10 секторів, які будуть визначати сфери вашого життя і ось тут починається індивідуальний підхід: ви можете зазначити все,що вважаєте важливим фактором, зазвичай це - родина, друзі, стосунки, гроші, здоров'я і т.д. але чистота оселі, підготовка до ЗНО або прогулянка з песиком – також можуть бути!

Крок 2

Кожен сектор розділяємо на 10 частин і ставимо йому оцінку, тобто: якщо ваше ідеальне уявлення про дружбу це гуляти тричі на тиждень, а зараз  ви зустрічаєтеся з друзями лише один раз, то приблизна оцінка 4 з 10. І так аналогічно аналізуємо кожну частину, тим самим даємо зрозуміти собі у чому недопрацьовуємо.

Крок 3

Як тільки усі бали виставлено, з'єднуємо цифри лініями, створюючи певну діаграму життя, і можемо сміливо зафарбовувати. Тепер ви точно бачите свою динаміку і знаєте, як треба поводити себе надалі.

Звісно, наші «ідеальні уявлення» змінюють з плином часу і самопізнання, тому це абсолютно нормально, що оцінка «7»сьогодні і оцінка «7» за півроку означатиме зовсім інше.

Аби тримати себе у формі і прагнути розвитися в усіх сферах,наприклад, як родині, так і навчанні, краще заповнювати колесо балансу щомісяця. Адже, головне – це усвідомити, що усе залежить від нас, і стукати паличками в надії на появу Містера Пропера,який  вирішить усі «проблемні ситуації» - не найкращий варіант.

Вікторія Тищенко, ПР-17, 2 курс.

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2019 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search