Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

Обирай медіабізнес – змінюй світ!

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Кафедра PR і журналістики

061 Журналістика

• Зв’язки з громадськістю та реклама
  • Журналістика

Акули пера, майстри інформаційного простору, генії у формуванні репутації та іміджу і четверта гілка влади в країні.

Це все про фахівців зі зв’язків з громадськістю і журналістики! Найвпливовіші та найпрестижніші професії, які поєднують у собі роботу зі збором, обробкою та передачею інформації, комунікаціями, роботою в соціальних мережах, творчістю й креативністю.

Уже з 1-го курсу студенти вивчають фахові та професійно-практичні дисципліни: «Соціальні комунікації», «Теле- та радіовиробництво», «Жанри журналістики», « Telegram-маркетинг», «Політичний PR», «Медіапсихологія», «Мистецтво комунікацій», «Корпоративні комунікації» та багато інших.

029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

• Медіакомунікації та діджитал продакшн
  • Інтернет-журналістика та блогінг

Дві нові спеціальності, дві нові можливості та новітній рівень освіти.

З цього року починається підготовка спеціалістів з медіакомунікацій та діджитал-продакшину, а також фахівців з інтернет-журналістики та блогінгу.

Нові напрями, нові можливості, нова ера медіа-комунікацій. Ці навчальні програми є тотожними до піару й журналістики, а також діджитал спрямовані та сучасні.

Ринок потенційних роботодавців неймовірно широкий та різноманітний, тому обравши одну з цих спеціальностей ви зможете працювати: піарником, журналістом, бренд-менеджером, радіоведучим, SММ-менеджером, рекламістом, копірайтером, телеведучим, диктором, блогером, керівником пресслужби тощо.

Консультують:

• Парфенюк Ігор Миколайович, тел. (068) 739-37-70.
  • Осаула Вадим Олександрович, тел. (096) 906-61-54.
  • Лисинюк Марина Віталіївна, тел. (098) 341-49-30.
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна, тел. (096) 824-31-54.

РЕЄСТРАЦІЯ АБІТУРІЄНТА ТУТ

Кафедра кібербезпеки

029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

• Менеджер соціально-комунікаційних мереж, інтернет-маркетолог
  • Документознавець, менеджер органів державної влади та місцевого самоврядування
  • Менеджер веб-проєктів, дизайнер цифрового контенту
  • Інформаціолог-аналітик
  • HR-менеджер

Хто вони люди, які наповнюють та створюють Інтернет-простір, які володіють цифровими і web-технологіями, які захищають та оброблюють гори важливих документів?

Інтернет-маркетологи, документознавці, менеджери та дизайнери веб-проєктів, HR-менеджери та інформаціологи-аналітики - професії, що йдуть у ногу з часом.

Спеціальності актуальність яких не зникає, а тільки набирає обертів. У звичайний час працівники сфери IT та роботи з документами досить затребувані на ринку праці, а у реаліях сучасності стають справжніми інформаційними захисниками та оберігають діджитал спокій наших громадян.

Консультують:

• Каракоз Олена Олександрівна, тел. (097) 260-75-17.
  • Свердлик Зоряна Михайлівна, тел. (067) 101-21-98.

РЕЄСТРАЦІЯ АБІТУРІЄНТА ТУТ

Кафедра міжнародних відносин

291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії:

• Міжнародні відносини, політолог-аналітик

Вони знають як вести перемовини, вони обличчя та голос нашої країни - спеціалісти з міжнародних відносин.

Ця професія завжди була й буде популярною серед вступників, адже високоосвічені дипломати потрібні як і в Україні, так і у всьому світі. Запорука тісних зв‘язків між країнами - розумна та освічена акула дипломатії, яка знає, що робить.

Міжнародні відносин – спеціальність, яка має багато тонкощів, про які ви дізнаєтесь під час навчання на Кафедрі міжнародних відносин: як вести переговори, як одягатися на заходи, як правильно поводити себе в різних ситуаціях, вирішувати конфліктні ситуації і багато іншого.

Дізнаєтесь про те, як працює внутрішня «кухня» дипломатії і політики.

Також у вас буде можливість вивчати декілька іноземних мов одночасно, аби знаходити спільну мову з представниками інших країн.

А по закінченню курсу - отримаєте власні міжнародні та українські цінні зв‘язки, за рахунок майстер-класів від відомих послів та політичних діячів, тренінгів на тему дипломатії, інформативних лекцій та практичних, на яких можна в повній мірі проявляти свої професійні якості.

Консультують:

• Наконечний Володимир Михайлович, тел. (097) 668-60-02.
  • Лисенко Тарас Валерійович, тел. (050) 070-17-38.

РЕЄСТРАЦІЯ АБІТУРІЄНТА ТУТ

Крокуй з нами в медіамайбутнє!

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

ЖУРНАЛІСТИКА:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.