Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

Зустріч із кореспонденткою «Суспільного» Дарією Кіншою

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Цього тижня на Кафедру зв’язків з громадськістю та журналістики зі своїм майстер-класом завітала чарівна Дарія Кінша.

Дарія - кореспондентка «Суспільного» з чималим досвідом роботи. Гостя поділилася порадами взаємодії у медійній сфері, розповіла студентам про труднощі професії та факапи, які траплялися з нею під час зйомок сюжетів.

Свою розповідь спікер почала з історії про шлях до омріяного фаху. Зовсім нещодавно, у 2020 році, Дарія Кінша закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю "Тележурналістика". Стати журналістом вона мріяла ще з восьмого класу. Мала Батьківщина дівчини - Кіровоградська область, але вона розуміла, що для реалізації її планів цього замало, тож попри заборону рідних, все ж таки наважилася переїхати до Києва.

Йти до мети було складно! Під час навчання у студентки з’являлися комплекси щодо власного вигляду у кадрі та картавості, яку деякі навіть називали профнепридатністю. На третьому курсі їй довелося працювати офіціанткою і спочатку робота навіть подобалася, але згодом прийшло усвідомлення, що вона варта більшого. І це також мотивувало ще більше прагнути до професії, де можна змінювати світ на краще. Підтримували Дарію друзі та знайомі, мовляв: "Коли ми вже побачимо тебе у телевізорі?"

Довго чекати не довелося: практику на телеканалі проходив одногрупник героїні, тож вона попросила поділитися контактами керівництва, а далі - сама. Її перше пряме пряме включення відбулося тільки через півроку після початку повноцінної практики - на мітингу. "Я хвилювалася, руки трусилися… Розповідала щось на камеру, і раптом помітила, що люди з плакатами йдуть просто «через мене». Не відійшла, а навпаки – попросила оператора зняти це та ефектно «зайшла в кадр». Злякалася, що помилилася, але виконавчий продюсер, попри певні зауваження, похвалив, що я швидко зорієнтувалася й включення вийшло динамічним." - згадує Дарія своє перше кореспондентське завдання.

Журналістка вважає, що на телебаченні мають працювати ініціативні, енергійні, допитливі люди, які усвідомлюють, для чого вони прийшли в професію, а не просто відсиджують робочі години. Здатні бути об’єктивними, адже зазвичай людина бачить проблему з одного боку, журналіст же має висвітлити всі аспекти, щоб їх отримали глядачі, а висновки зробили самостійно.
 
Відповідаючи на питання про плани на майбутнє, дівчина наголосила, що хотіла б створити власне шоу на основі інтерв’ю, проте не з відомими людьми, а звичайними – аби дізнаватися більше про проблеми суспільства та розповідати їхні історії не через новини, а невеликі фільми.
 
Зустріч вийшла затишною та дружньою, студенти не помітили як пролетів час, адже слухати та ставити питання було справді цікаво. Чекаємо Дар’ю з наступним майстер-класом якнайшвидше!
 
 
Омелюсік Юлія, ПР-21
 
 
logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search