Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

Що обрати для вступу: українську мову чи мову та літературу?

Правила складання ЗНО з кожним роком стають усе складніші та складніші.

Начебто Міністерство освіти намагається вибудувати правильну систему оцінювання, але якщо опиратися на факти, то абітурієнти лише більше починають через це нервувати.

В 2022 році є два різні тести з української мови. Загалом різниця між ними проста!

Ті вступники, які планують вступати на гуманітарні спеціальності, мають обирати тест з української мови та літератури.

До таких відносять:

• журналістика,
  • історія та археологія,
  • філологія,
  • психологія,
  • право,
  • туризм,
  • готельно-ресторанна справа,
  • педагогічні галузі…

Тож для вступу до Університету Культури на спеціальність 061 «Журналістика» вам потрібно складати тест з українською літературою.

Якщо ж ви обираєте технічні напрямки, вам можна складати іспит лише з української мови. Що безумовно є великим плюсом для цих абітурієнтів.

Українська література, що виноситься на ЗНО, вміщає в себе більше 50 творів. Це романи, повісті, новели, а також велика кількість поезії, яку потрібно вивчати напам'ять. Тож це значно полегшить підготовку!

Важливо ретельно перевірити, який саме вид тесту потрібно складати для вступу на вашу омріяну спеціальність. Якщо ви не впевнені у правильності знайденої вами інформації, то радимо зателефонувати до вашого університету, де вам нададуть достовірну інформацію!

До речі, в попередній статті ми розповіли про те, Чому саме Кафедра піару та журналістики? (knukim.edu.ua)

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.