Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

Чому варто обрати Кафедру PR і журналістики?

Ти все ще не можеш визначитися куди вступати та яку спеціальність обрати?

Ми трішки допоможемо тобі і розповімо про Кафедру зв'язків з громадської журналістики!

В нас на кафедрі ти не побачиш похмурих облич, сірих коридорів та нудних лекцій. У нас кожен робочий день проходить як свято!

Студенти мають змогу навчатися в сучасних медіа лабораторіях, ходити червоними доріжками та відпочивати на зручних диванчиках. У нас стильно, красиво та затишно.

Наші топові викладачі, справжні профі у своїй справі, розкриють секрети успішних проектів та занурять тебе у світ PR та журналістики.

На заняттях ти отримаєш багато практичних навичок та лише актуальну інформацію про професію. Можеш забути про посібники двадцятирічної давності та нудні лекції.

Практика починається вже з першого курсу! Ти маєш змогу познайомитися із відомими піарниками, журналістами, прес-секретарями та медійниками, відвідати багато баз практики та обрати для себе подальший напрямок роботи.

Декілька цікавих фактів:
  • Наша кафедра PR найперша в Україні, заснована у 1996 році;
  • До нас на майстер-класи приходять відомі люди;
  • У нас є новітня лабораторія з 25 Apple iMac Pro;
  • Михайло Поплавський - завідувач кафедрою PR і журналістики;
  • Університет культури – скарбниця відомих особистостей та професіоналів своєї справи.
Тут панує дружня атмосфера. Якщо у тебе виникнуть труднощі - викладачі, куратори груп чи старшокурсники тобі з радістю допоможуть.

Університет культури – це великий простір для твоїх яскравих ідей та цікавих задумів.

Якщо ти креативний, амбітний та талановитий – тобі до нас! Тож Кафедра зв'язків з громадської журналістики чекає на тебе у своїй великій родині та бажає успіхів у навчанні! Нехай вступ 2022 принесе тобі багато нових змін та великих звершень.

До речі, в попередній статті ми привітали всіх З Днем студента! (knukim.edu.ua)

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.