Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

З Днем народження, Михайле Михайловичу!

Сьогодні, 28 листопада святкує свій День Народження найзірковіший ректор України – Михайло Михайлович Поплавський!

Ви - наш "батько" та вічно юний орел!

Від щирого серця студенти та викладачі Кафедри зв'язків з громадськістю та журналістики вітають Вас з цим прекрасним днем!

Михайло Михайлович – унікальна людина!

Лише він може годинами вирішувати індивідуальні проблеми кожного студента, лише він до ночі очолює збори та наради задля покращення процесу навчання, лише він – і батько, і друг, і вірний соратник кожному, кому потрібна підтримка в скрутний час!

Ми пишаємося тим, що ми – ваші вихованці! Хочемо подякувати Вам за те, що Ви для нас робите. Для нас Ви – наставник, керівник та приклад для наслідування!

Адже з прізвищем Поплавський асоціюється успіх, динаміка, перспектива та популярність. А кожне слово, що мовить зірковий ректор, стає крилатим!

Піарники та журналісти бажають Вам міцного здоров'я, ще більше креативу, наснаги і найкращих студентів! Нехай завжди Вас супроводжує успіх, зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких.

Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

ІЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Ви - наш штурман, а ми – ваші поплавки!

До речі, в попередній статті ми підготували Підбірка фільмів для справжніх професіоналів! (knukim.edu.ua)

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.