Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

Підбірка фільмів для справжніх професіоналів!

Мабуть, всім студентам знайомо таке: кожного дня старанно вчитись, піджимають дедлайни, а під кінець тижня зовсім немає сил і хочеться відпочити.

Кафедра зв'язків з громадськістю та журналістики пропонує журналістам і піарникам відпочити з користю, тому пропонуємо вам підбірку фільмів/серіалів для справжніх професіоналів!

1. "Сироп"

Рік: 2011

В центрі подій зображено молодого перспективного хлопця на ім’я Скат . Він далеко не дурний, але влаштуватись на роботу йому не вдається. Одного вечора хлопцю приходить ідея вартістю цілий мільйон, а можливо і більше. Скат придумав назву та дизайн енергетичного напою і наступного ж дня пішов поділитися ідеєю з керівником відділу маркетингу в великій компанії. Директорка відмовила, бо ця пропозиція їй не цікава і не матиме успіх на ринку. Скат розуміє в чому справа і приходить наступного дня.

Чи прийняли хлопця на роботу та що його очікує в майбутньому?

1. "Тисячу разів на добраніч"

Рік: 2013

Ребекка - фотожурналістка, яка віддана своїй справі. Вона вирушає в найнебезпечніші куточки землі, робить унікальні кадри і добивається того, аби світ отримував правдиву інформацію про зони конфліктів. Одного разу її тяжко травмовано, але одужує. Після цієї подіїї її чоловік та дочка змушують зробити її вибір: робота чи сім’я.

Який вибір зробить Ребекка?

1. "Засновник"

Рік: 2016

Що важливо для успіху: талант чи завзятість?

В цьому фільмі зображено братів МакДональдз, іх підхід до роботи, який можна сформувати так - аби бути попереду варто не лише гнатись за трендами, а й створювати їх. Сюжет дає зрозуміти, що наполегливість часто вирішує все.

1. "Стрінгер"

Рік: 2014

Луі Блум - безробітний, який краде метал і здає його за копійки. Але те, що він побачив одного разу, змінює його життя: він обмінює вкрадений велосипед на камеру та поліцейську рацію й знімає наслідки угону автомобіля, щоб продати відео місцевій телевізійній компанії.

Побачить світ цей репортаж та чи знайде Луі Блум роботу?

1. "Сімейка Джонсів"

Рік: 2009

В маленькому містечку поселяється сімейка Джонсів. Цю родину люблять всі жителі містечка. Але вони не знають їх таємницю: Джонси – співробітники маркетингової компанії.

Яка місія в цієї родини і що нелегко в їх роботі?

Бажаємо гарного відпочинку та приємного перегляду, але не забувайте про навчання!

Нагадуємо, що в попередній статті ми розповіли Що вивчатиме: «Медіапсихологія» (knukim.edu.ua)

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.