Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

Що вивчатиме: «Медіапсихологія»

Уміння кожного журналіста та PRника базуються на поняттях комунікацій та становленні стабільного зв’язку в різних сферах ведення справ.

Безумовно, знання, що отримують студенти протягом навчання на кафедрі зв’язків з громадськістю і журналістики дають змогу освоїти багато тонкостей взаємодії з людьми. Важливим фактором є чітка обізнаність саме у сфері використання цих комунікативних навичок.

Розробивши рекламну кампанію, написавши медіатекст, журналіст/PRник повинен бути на 100% впевненим у наслідках та діях певного матеріалу на споживачів. Але ж як подавати потрібну інформацію коректно й на користь самого спеціаліста? Відповідь криється в дисципліні «Медіапсихологія», яка допоможе в опануванні потрібних навичок, а зіркова викладачка Галина Миколаївна Кот поділиться досвідом і проведе у світ цієї науки.

Галина Миколаївна Кот – медіа-псохолог, психолог проекту «Холостяк» телеканалу «СТБ» та професіний викладач Університету культури. Галина Миколаївна здобула кваліфікацію вчителя-філолога в Миколаївському державному педагогічному університеті імені В. Г. Бєлінського, трохи пізніше вивчилася на практичного психолога у сфері освіти. Захистивши дисертацію «Формування психологічної культури керівників загальноосвітніх шкіл у системі післядипломної освіти», отримала науковий ступінь кандидата психологічних наук. Останні 5 років веде активну наукову діяльність: публікує статті та виступає на конференціях.

Курс «Медіапсихологія» спрямований на опанування психолого-педагогічних, національно-громадянських, мовно-історичних, світоглядно-інтелектуальних і морально-духовних ЗМІ. На лекціях з предмету розглядаються психологічні аспекти особистісної та масової комунікації, розкривається психологія медіа-виробництва, медіа-сприймання, привертається увага до медіа-безпеки та медіа-імунітету. Після першої ж лекції, поринувши в секрети цієї дисципліни, ви почнете розуміти нелегкий світ психології та медіапроцесів, дізнаєтеся методи психології, специфіку сприйняття медіанформації, психологію медіавпливу, засоби медійного впливу - NLP, медіаосвіту та медіаграмотність.

Уже на першому курсі ви почнете опановувати цю глобальну та серйозну науку, зможете віднайти маленького психолога всередині себе й стати на крок ближче до професійного майбутнього.

До речі, детальніше про «Чорну п'ятницю» ви можете тут - «Чорна п’ятниця»: вся правда! (knukim.edu.ua)

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.