Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

ФЗГіЖ в PinchukArtCentre!

Ні для кого не секрет, що журналісти та піарники - люди, які повинні мати широкий кругозір та всебічно розвиватися, саме тому студенти Університету культури нещодавно вирішили відвідати один із найбільших артцентрів Європи.

PinchukArtCentre – це міжнародний центр сучасного мистецтва XXI сторіччя, відкрита платформа для митців, мистецтва та суспільства.

Розташований в старовинному архітектурному ансамблі Бесарабського кварталу Києва, який було відреставровано на початку XXI століття. Архітектурний проєкт та дизайн внутрішнього простору арт-центру розробив французький архітектор Філіп Кіамбаретта. Центр розташовано на шести поверхах і він об'єднує виставкові зали на 4 поверхах, зали video-lounge та кафе на 6-му поверсі, а також робочий простір кураторів. Загальна площа арт-центру становить понад 3000 м².

Цей виставковий осередок був заснований українським політиком, бізнесменом та меценатом Віктором Пінчуком задля того, щоб кожен охочий мав змогу поринути у світ сучасного мистецтва та абстракцій.

Піарники та журналісти оцінили персональні виставки молодих українських та іноземних митців, змогли переосмислити багато речей та отримали нові емоції і  враження.

Також наші студенти мали змогу відвідати бібліотеку, що налічує в собі багато літератури XX-XXI ст.

Якщо ви любите незвичайні та мега-естетичні локації, то вам потрібно відвідати саме цей артцентр, який налічує безліч фотозон. До речі, вхід у PinchukArtCentre - безкоштовний, тому маючи бажання і тягу до прекрасного,ви можете вільно відвідати його за умови дотримання карантинних умов.

Без перебільшень, студенти чудово провели час у виставковому центрі з дружньою атмосферою та хорошою компанією. За декілька годин у PincukArtCentre вони дізналися багато цікавинок, отримали натхнення, стали однією великою та згуртованою командою, а найголовніше весело та з користю провели час.

Пам'ятайте, що в Університеті культури - найкрутіше студентське життя, тому якщо хочеш двіжувати та бути в тренді - тобі точно сюди!

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.