Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

Які переваги ознайомчої практики?

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Університет культури унікальний в тому, що практика починається вже з першого курсу.

Спочатку вона ознайомча, а вже з другого курсу наші піарники та журналісти повноцінно працюють на різних телеканалах, редакціях, радіостанціях тощо.

То які ж переваги ознайомчої практики на першому курсі?

Давайте поміркуємо разом! Насправді, на початку творчого шляху не всі розуміють, ким хочуть бути. Ведучий на телебаченні, журналіст, smm-менеджер, радіоведучий, піарник у прес-центрі... Варіантів дуже багато, але який саме ваш? Визначитися з чимось одним – це дуже важко. Ознайомча практика якраз-таки допомагає нашим студентам визначитися з тим, ким же бути! 

Студенти мають можливість поговорити з редакторами та PR-менеджерами, побувати на телеканалах, зрозуміти структуру роботи видань, радіо, рекламних агентств.

Ознайомча практика проходить дуже яскраво та насичено, адже Ви постійно в русі, розвиваєтеся та починаєте розумієш, що ваше, а що ні.

Наприклад, хтось не любить писати довгі статті та пости, а комусь це до душі. Комусь не подобається працювати на камеру, а для когось це сенс життя. Хлопчик з КНУКІМ хоче бути PR-менеджером відомого видавництва, а дівчина з КУК хоче бути smm-менеджером зірки шоу-бізнесу.

Таким чином формується власна індивідуальність, розуміння  того, що Ви хочете від цього життя. Ти можеш доторкнутися до власної мети та зрозуміти: «Чи взагалі це була твоя мрія? Можливо, я хотів чогось іншого».

Звичайно, кожен студент отримає неймовірний досвід, можливості та життєві уроки.

Така практика проходить у вигляді екскурсій та майстер-класів. Це допомагає відчути темп професії, а також завести багато нових знайомих та зв'язків, які обов'язково знадобляться у майбутньому.

Після проходження практики Ви маєте вже певний досвід, алгоритми, що і як робити, а головне – це навички робити власну роботу професійно. Ознайомча практика на Кафедрі зв'язків з громадськістю та журналістики надає нашим студентам багато можливостей реалізувати себе та проявити свій потенціал!

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search