Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

З Днем захисників і захисниць України!

Сьогодні, 14 жовтня, в Україні відзначається багато свят.

Факультет PR і журналістики щиро вітає вас із трьома важливими святами - Днем захисника та захисниць України, Покровою Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва!

У День захисників і захисниць України ми вшановуємо подвиг усіх героїв, які боролися за незалежність України.

День захисників і захисниць України – відносно молоде свято, в яке ми вшановуємо героїв країни. Деякі українці ставляться до нього як до чоловічого дня і вітають усіх чоловіків і юнаків. Інші шанують в цей день чоловіків і жінок, що служили країні. Незалежно від ставлення до свята радіють йому всі, адже сьогодні офіційний вихідний.

Бажаємо вам у цей світлий день мирного неба над головою і спокою в душі!

Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

Бажаємо сил, терпіння і чистого неба над головою. Спасибі за те, що ви нас оберігаєте! Цінуємо вас і будемо пам’ятати завжди.

Сили духу всім, хто бореться за нову й вільну Україну!

Слава Україні!

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.