Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

Відомі випускники: Дмитро Комаров

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Університет культури допомагає вам втілити ваші мрії у реальність!

Саме тут ви можете розвиватися в різних напрямках, проявляти творчість, заповнювати книгу золотих контактів та досягати успіху. 

Думаєте все це казочки? Тоді ми розкажемо вам про одного із зіркових випускників, а саме про Дмитра Комарова.

Коли ми чуємо його ім‘я, то відразу на думку спадає тревел-шоу «Світ навиворіт». Тож давайте дізнаємось, який шлях Дмитро пройшов, щоб стати відомим телеведучим.

Кар‘єру журналіста він почав ще з підліткового віку, а саме з 12-ти років. А вже в 17 років почав працювати редактором у відомому київському виданні «Теленеделя». Дивно було те, що спочатку Дмитро не пішов навчатися на журналіста, а вступив на інженера в Національний транспортний університет. Окрім офіційної роботи Комаров ще писав статті для журналів “EGO” та «Playboy”. Протягом 6 років він був кореспондентом в газеті « Комсомольська правда». На 3-ому курсі Дмитро вирішив отримати другу вищу освіту, і вступив в Київський національний університет культури і мистецтв на Кафедру зв'язків з громадськістю і журналістики. 

Все життя відомий журналіст захоплювався фотографіями. Навіть його мама розповідає, що Дмитро був постійно з камерою у руках. Під час подорожей молодий чоловік, як і інші туристи, робив безліч фотографій. Однак це не були банальні знімки, а він створював цілісні репортажі «з місця подій». Але через фото не завжди можна було передати цілісну картину, тому журналіст почав знімати відео про подорожі. 

Ідея знімати програму «Світ навиворіт» у Дмитра з’явилась під час самостійної подорожі до Таїланду. Спочатку знімальна група складалась з двох людей: Дмитра та оператора Олександра Дмитрієва. Комаров є керівником, режисером, ведучим та сценаристом проекту «Світ навиворіт»

У 2017 році Дмитро взяв участь в популярному танцювальному шоу «Танці з зірками». Хоч він і не став переможцем проекту, однак на проекті він зустрів свою майбутню дружину Олександру Кучеренко.

Тож Київський університет культури - визначний крок у зіркове майбутнє.

                                                                                                                                                                                                        Чумак Анна, Ж-21

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2021 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search