Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ТІКТОК!

Здається, зараз уже практично не залишилося людей, які б не чули про факультет ТікТок.

ТікТок – це медіафеномен, найпопулярніша соціальна мережа молоді! Але це не лише розважальна платформа з хайповими відео, а потужний ресурс для просування власного бренду. А головне - цілком безкоштовний.

Ця платформа охопила просто шалену кількість користувачів та стрімко увірвалася в тренди, тому що відеоконтент вкрай популярний серед аудиторії.

Ніщо так не збуджує наших ворогів, як шалений успіх, адже саме факультет ТікТок у топі світових новин!

Це свято, яке запам‘ятається надовго! Ми продовжуємо творити новітню історію України!

Космічна посвята єдиного в Україні та світі – ФАКУЛЬТЕТУ ТІКТОК!

Зіркові гості:

• Ledboy1 (1,6 млн підписників ТікТок) - український тіктокер, блогер з мільйонною аудиторією.

• Анастасія Захандревич (2,3 млн подписчиков в тік ток), учасниця "why not house".

• Кирило Кудрявцев - засновник українського ТікТок дому - Top Team House, робота з інфлюенсерами більше 3-ох років, робота в діджитал більше 5-ти років.

Студенти офіційно отримали студентські квитки, світшоти та кепки з логотипом факультету ТікТок!

Святкували під українську кавер-групу Gulibend, які співали трендові пісні ТікТок українською мовою!

Місія Університету культури - стати лідерами в медіа-бізнесі та вивести УКРАЇНСЬКИЙ ТікТок на світовий рівень!

На факультеті ТікТок діє унікальна, професійна навчальна програма, аналогів якої немає у світі. Проводять майстер-класи, тренінги, професійно-практичні заняття популярні ТікТокери, інфлюенсери, блогери, топ-менеджери, режисери, хореографи та інші.

Факультет ТікТок – це друга вища безкоштовна освіта для студентів Університету культури! Ми розвиваємо творчий потенціал, тому будьте амбітними та втілюйте бажання в реальність!

На оптимістах тримається світ, песимісти лише глядачі. Будьте оптимістами та режисерами свого життя!

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.