Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

StuDigital форум - нові можливості!

Пройшов перший Всеукраїнський медіа форум StuDigital, метою якого було створення сильного студентського медіа осередку серед студентів з різних куточків країни.

Форум пройшов у вигляді низки тренінгів та дискусій, а також обговорення актуальних проблем студентського самоврядування.

У програмі заходу - виступи спікерів у сфері освіти, інтерактивні завдання на відпрацювання практичних навичок роботи в команді, панельні дискусії, розіграш подарунків.

Учасниками форуму стали більш, ніж 100 студентів з різних університетів. Також на форумі учасники отримали неймовірну кількість подарунків , знань та нових знайомств.

Студентський декан факультету ФPRЖіК - Аліна Бучма разом із студентським парламентом Київського національного університету культури і мистецтв мали змогу послухати 8 досвідчених спікерів з різних сфер медіа та отримати неоціненний досвід  для подальшого розвитку медіа.

8 лекцій від спікерів у сферах:

• SMM;
  • TikTok;
  • Digital-marketing;
  • Продюсування;
  • Фотоконтент;
  • Відеозйомка;
  • Студентські медіа.
"Ми прагнемо креативити та при будь-якій нагоді ділитися як позитивним, так і негативним власним досвідом. Саме тому нам так приємно було відгукнутись на запрошення StuDigital, адже тут зібралися понад сто майбутніх та сучасних фахівців в діджитал-медіа.
Цікавий івент, щоб поділитись досвідом, познайомитись зі студентами інших університетів та круто провести час!
Дякуємо організаторам, це було дуже яскраве та корисне спілкування!" - студентський декан факультету ФPRЖіК - Аліна Бучма.

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.