Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

Зіркові випускники: Ахава Тесленко

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Університет культури займає лідерські позиції серед вищих навчальних закладів мистецького та культурологічного напрямків і має чимало відомих та успішних випускників та випускниць, одною із таких є Анна «Ахава» Тесленко.

Ахава Тесленко - українська журналістка, ведуча телеканалу ICTV.

Популярна телеведуча починала свій професійний шлях саме в КНУКіМ на Кафедрі зв‘язків з громадськістю та журналістики. Спочатку Анна працювала у сфері спортивної журналістики й вела програму «Інший футбол». Запам’яталася своїми скандальними діями та гучними словесними перепалками. Для журналіста це, звісно, вважається плюсом і додатковим піаром. Крім того, вона брала участь в фотосесіях для чоловічих журналів і цим також запам’яталась аудиторії.

У 2012 році вона брала участь у реаліті-шоу «Останній герой» і вдало дійшла до фіналу. Також журналістка активно займається волонтерством і допомагає військовим в АТО. Зараз Анна Тесленко відома як ведуча популярної телепрограми «Ранок у великому місті».

До того ж Анна «Ахава» Тесленко навідувалась до нашого університету на Кафедру і проводила дуже цікаві майстер-класи для наших студентів, де вони мали змогу поставити їй влучні запитання. Вона розповідала про початок своєї кар’єри на радіо, прихід до телеканалу та про боротьбу з хейтерами. А також про те, як зовсім випадково потрапила до одного телепроекту.

Слід зауважити, що значну роль в її кар‘єрі безперечно зіграв університет, який дав хороший старт для успішної кар’єри. Такі складові, як: новітня методика викладання, зіркові викладачі, які завжди готові поділитися своїм досвідом та внутрішніми секретами справи допомогли Анні та іншим відомим випускникам у професійному житті. Тому ми з радістю запрошуємо вас долучитися до лави наших студентів і вдало розпочати своє професійне життя!

                                                                                                                                                                                                 Лахно Каміла, Ж-10

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2021 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search