Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(096) 824 3154
Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

Ким я буду: радіоведучий

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Кафедра з'язків з громадськістю і журналістики готує універсальних спеціалістів. Студенти, які навчаються на нашій Кафедрі після випуску володіють знаннями, які дозволяють їм працювати не лише в редакціях, а й в інших напрямках, ось, наприклад, - радіоведучими.
 
Стати радіоведучим – означає бути професіоналом у спілкуванні з людьми, розкрити себе як особистість, навчитися правильно говорити і найважливіше – уміти отримати довіру кожного слухача.

Радіоведучий, як людина, голос якої чують щодня, повинен володіти гарним тембром голосу та бездоганною дикцією. Саме для цього на нашій Кафедрі викладаються дисципліни «Теле-, радіожурналістика», «Ораторське мистецтво», розвивають вміння комунікувати з людьми, вчаться правильно формувати свої думки та вивчають техніки постановки голосу. Не забувайте, що радіоведучий повинен вміти підтримати будь-яку тему та розвивати розмову з гостями у правильному руслі і саме ці навички студенти розвивають на практичних заняттях, які моделюють робочу атмосферу.

Щоб студенти могли краще дізнатися всі деталі та подробиці професій, наша Кафедра часто запрошує зіркових гостей, які з радістю розповідають про свою роботу. Володимир Бірюков - український теле-, радіоведучий часто відвідує наш університет та проводить різноманітні цікаві майтер-класи, на яких студенти мають змогу поставити перед ним питання та отримати потрібні поради. Також багато радіостанцій з радістю запрошують наших студентів до себе на екскурсії та на практику.

Багато хто вважає, що радіо поступово втрачає свою популярність, проте це не так. Тисячі людей щодня продовжують слухати ранкові новини, пізнавальні передачі та музику саме за допомогою радіо, яке встановлене на телефон, в автомобілі чи навіть з телевізора, рідше з радіоприймачів. Індустрія радіо продовжує розвиватися, музичні виконавці і політичні діячі часто приходять на станції, щоб пропіарити себе та свої треки чи проекти. На сьогодні, реклама на радіо є однією з найбільш діючих, тому, що почута інформація закарбовується в свідомості потенційних покупців надовго.

Отже, радіоведучий - професія, яка не зникне з радарів ще довго, тому, якщо ця справа вам дійсно до душі, розвивайтеся саме в цьому напрямку. Пам'ятайте, що хороший ведучий повинен заряджати позитивною енергією та мотивацією на весь день, тому бажаємо вам творчої наснаги та по-справжньому закохатися в свою професію.
 
 
 
                                                                                                                                                                                                         Малюк Іванна,Ж-11


 
logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2021 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search