SketChat із Вадимом Осаулою

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Вадим Осаула - заступник декана Факультету зв‘язків з громадськістю та журналістики Київського національного університету культури та мистецтв, голова студентського парламенту, куратор 1 та 2 курсів піарників.

Як почалася ваша кар‘єра в нашому університеті:  який він, шлях від студента до заступника декана?

Цей шлях - 11 років плідної праці. Почалося усе на 3 курсі, коли я став студентським деканом факультету, а вже за рік - головою студпарламента. Я дуже швидко вчився, набирався досвіду, зрозумів, як потрібно працювати і вирішувати складні ситуації самостійно, тому в 2012 став головою профорієнтаційного відділу. Зараз займаю посаду заступника декана Факультету зв‘язків з громадськістю та журналістики.

Які обов‘язки виконуєте?

Насправді, головна задача - це тримати зв‘язок зі студентами та допомагати у вирішенні питань. Також контролювати перебіг профорієнтаційної роботи та працювати з креативною групою нашого факультету.

Що найбільше подобається у Вашій роботі, і яких обов‘язків хотіли б уникнути?

Чесно кажучи, найбільше у своїй роботі я люблю неочікуваність! Є якесь відчуття прекрасного у тому, що ніколи не знаєш, чим потрібно буде займатись завтра або які питання треба виконувати уже наступної години. А от обов‘язків, яких хотів уникнути, насправді немає, уже звик до всього.

Чи легко співпрацювати зі студентами? Як вдається організувати роботу великої кількості людей?

Я дуже люблю наших студентів, і вірю у те, що це взаємно! Спілкуватися насправді дуже просто: потрібно говорити з ними на одній мові, бути відвертим і активним, справді слухати те, чим вони діляться і тоді жодних проблем не буде.

Як вам у ролі куратора? Який стиль спілкування обираєте?

Класна роль! У мене 108 креативних, активних студентів. Є другокурсники, уже трохи старші й самостійніші, ну і. звісно, першокурсники. Моя головна роль, як куратора, і полягає у тому, щоб показати їм місто, ввести у студентське життя і познайомити з університетом.

Що для вас ідеальний відпочинок?

Я обожнюю великі, душевні компанії. Чим більше людей, тим краще.

І, звісно, подорожі - те, що справді надихає найбільше, неважливо чи то море, чи то гори, чи то просто інше місто. Головне, аби не в Києві, люблю відпочивати за межами столиці.

Ваша улюблена пісня Михайла Поплавського?

Новий хіт, що був представлений на шоу «Я у тебе один» - «Українська забава»! Справді дуже гарна й щира пісня.

Книга: «Морське вовченя».

Фільм: «Престиж».

Цитата: Крізь терни до зірок.

Вікторія Тищенко, ПР-17, 2 курс.

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.