Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

5 PR-стратегій для успішного контент-маркетингу

Ваш інформаційний продукт готовий до запуску, цільова аудиторія визначена, стандартні елементи контент-маркетингу реалізовані.

Що ще потрібно для старту? Звісно, що розробити PR-стратегії:

1. Складіть список ЗМІ.
Зберіть інформацію про блоги, ділових і галузевих виданнях, які працюють у відповідних сферах. Ви повинні знати: як називається ЗМІ, хто його видає, телефон і адресу електронної пошти редакції або автора блогу. У вашій базі повинні зберігатися посилання на сам сайт і пов'язані з ним акаунти в соціальних мережах.

2. Поділіться ідеями з відповідним виданням.
Ідіть на контакт зі ЗМІ першим, пропонуйте актуальні ідеї. Якщо ви автор книги "5 способів індивідуалізувати клієнта", а журнал "Новий маркетинг" планує в листопадовому номері публікацію на суміжну тему - напишіть редактору і запропонуйте використовувати ідею з вашої роботи.

3. Шукайте партнерів.
Оцініть асоціації та організації в мережі, які мають велике охоплення аудиторії. Розгляньте варіанти співпраці з ними і можливість поширення вашого контенту на їх заходах, в розсилках електронних листів, на веб-сайтах організацій.

4. Шукайте загальні теми.
Друковані ЗМІ часто публікують плани, в яких названі теми, актуальні для видання в поточному році. Вивчіть плани ваших цільових ЗМІ і працюйте з темами, які схожі з контентом вашої PR-кампанії.

5. Приймайте участь в галузевих заходах.
Виступайте публічно. Участь в галузевих заходах дасть вам платформу для обговорення з цільовою аудиторією актуальних тем і концепцій вашого контент-маркетингу, допоможе завоювати довіру, продемонструвавши лідерські якості та професіоналізм.
Бажаємо підкорення нових вершин!

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.