Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
068 739 37 70
Ігор Миколайович Парфенюк

Новини

Без цих сайтів ти не підготуєшся до ЗНО! (2 частина)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Ми знаємо, що ти чекав на це! Що ж, абітурієнте, Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики підготував для тебе ще одну підбірку корисних ресурсів для підготовки до ЗНО! Попередню частину ти можеш переглянути тут.

  1. https://zno.osvita.ua

Розпочнемо із загального. Сайт osvita.ua ми вже згадували, але на цього разу звертаємо твою увагу на розділ, де є тести ЗНО. Завдання за всі роки ти можеш пройти і побачити свій результат після завершення. Дуже круто, що дається обмежений час (як на тестуванні). Тести допоможуть зрозуміти механізм роботи, а також виявити слабкі місця. Тож не лінуйся, а готуйся прямо зараз!

  1. https://goo.gl/AAkVbU

Для тих, кому зручно користуватися Telegram. Боти, які надсилають тобі питання із варіантами відповідей. Такий спосіб підготовки можна використовувати, коли вільного часу не дуже багато. На відміну від попереднього ресурсу, час не обмежено.

  1. https://www.youtube.com/user/znoua

Перейдімо до відео-контенту. Тут тобі можуть розповісти основне про ЗНО та дати практичні поради. Також, не лінуйся переглянути розбір тестів попередніх років, аби не допустити помилок!

  1. https://www.youtube.com/playlist?list=PLv6ufBUWdRi3a99-jLH5Z5adiwYVv16jD

Плей-лист для тих, хто планує здавати ЗНО з Історії України. Зрозумілі та цікаві відео-уроки на не дуже прості теми. Навряд чи це замінить основну підготовку із довідниками та репетиторами, але для закріплення отриманих знань точно підійде.

Наступного разу ми розповімо тобі про те, як написати ідеальний твір на ЗНО з Української мови. Слідкуй за новинами сайту. Не пропусти!

Анфіса Кайда, 2 курс, Ж-47.

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2019 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search