Корпоративний успіх зсередини

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Ні для кого не секрет, що Університет культури славиться своєю високою якістю освіти та зірковим професорсько-викладацьким складом. Ви вже знаєте, що комунікації в роботі професіонала PR та журналістики є провідними. Хоч сама галузь називається зв’язки з громадськістю, не менш важливим є становлення та розвиток успішних зв’язків саме всередині компанії, агенції, корпорації, тобто в середовищі праці спеціаліста. Це вміння студенти мають змогу розвивати на парах з предмету «Корпоративні комунікації».

Корифеєм корпоративних комунікацій є Ворона Вілена Володимирівна – жінка, яка не тільки ділиться досвідом зі студентами, а ще й спілкується з ними як з справжніми колегами, людьми, що знають свою справу. Викладачка неодноразово наголошувала: «Студенти Університету культури виконують свої завдання на рівні професіоналів».

Вілена Володимирівна – генеральний директор міжнародного бренд-консалтингового агентства «BRANDING&CONSULTING VVV», брендмейкер, політбрендолог, релайтер, засновниця «Школи персонального брендингу, політичного піару і соціального іміджу», співголова Всеукраїнського жіночого руху «Жінки за зміни»… Можна перераховувати ще довго, але й так зрозуміло, що ця, здавалося б, тендітна жінка має неабиякий досвід та багаж знань, що гордо передає своїм улюбленим студентам.

На лекціях студенти зацікавлено слухають про корпорації, розвиток їхнього бренду й іміджу, про тонкощі управління компаніями та їх розкрутку. Кожна пара з Віленою Володимирівною починається з промови, яка не може не надихати, вона дуже любить кожного студента й весь час цікавиться їхнім життям. Практичні, що виконують студенти, розвивають їх уміння у всіх напрямках, вчать як піарити компанію, так і створювати сприятливий клімат для роботи персоналу в ній.

Не пропускаючи жодної пари з «Корпоративних комунікацій», ви 100% наблизитеся до витоків професії та успішної побудови корпоративних комунікацій.

Генба Марина, 1 курс, ПР-18.

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.