Осаула Вадим Олександрович
Яцевський Ярослав

Як налагодити стосунки з колективом?

Не знайшов спільної мови з одногрупниками чи колегами по роботі? Не знаєш, як стати своїм серед чужих?

Пару цікавих секретів відкриє для тебе кафедра зв'язків з громадськістю та журналістики:

Будь доброзичливим.
Навіть якщо ти інтроверт, усе ж виявляй більше люб’язності до людей, говори з кожним як із потенційним другом. Будь відкритим і щирим.

Будь впевненим.
Часто людину цькують, бо бачать, що вона ідеально підходить для цієї ролі: не впевнена у собі, сором’язлива, замкнена. Тому намагайся стати більш впевненим. Роби те, що подарує тобі блиск в очах і від чого ти будеш кайфувати.

Не вихваляйся.
Спробуй не афішувати свої успіхи, не хвалитися ними, адже кому потрібно, той сам про все дізнається.
Зроби своїм союзником людину, яку поважають у колективі.
У групі це може бути, наприклад, відмінник. Спробуй знайти з ним спільну мову. Часто, поодинці люди не мають нічого проти тебе, тому знайти спільне для розмов буде не так і важко.

Вибачся.
Якщо знаєш, що саме ти винен. Якщо соромишся зробити публічно, перед усіма, можеш написати про це у групі в соц.мережах. Або ж, передати через свого куратора, одногрупника чи колегу.

Ось такі ТОП-5 порад про досконалі стосунки у колективі. Користуйся ними та завжди будь на одній хвилі з колегами!

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.