Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(067) 314 59 18
Осаула Вадим Олександрович
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

​​5 речей, які підвищать креативність

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Творча криза – досить поширене явище серед креативних людей.

Однак якщо ваша професійна діяльність пов’язана з генеруванням новаторських ідей, важливо якомога швидше знайти нове джерело натхнення. Ось п’ять порад, як це зробити.

1. Дізнавайтеся нове. Кращі ідеї народжуються там, де люди найменше очікують їх знайти. Натхнення може прийти відразу після того, як ви прочитали книгу про те, чого раніше не знали, чи після перегляду документального фільму за рекомендацією приятеля. Намагайтеся частіше занурюватися в новий контент, щоб розкрити в собі безмежний творчий потенціал.

2. Міняйте оточення. Оточення впливає на нас унікальним чином і підживлює творчий образ мислення. В одній компанії людей ми стаємо більш креативними і відкритими, а інше середовище перешкоджає творчому піднесенню. Прогулянка або бесіда з кимось за межами команди може дати вам ковток свіжого повітря, який необхідний для творчого перезавантаження.

3. Ставте собі правильні питання. Яка остання велика ідея вас відвідувала? Звідки вона з’явилася? Що було джерелом натхнення? Де ви перебували? Хто вас надихає з оточення? Що приваблює вас у творчій роботі? Це важливі питання, які слід ставити щоразу, коли ви відчуваєте, що не здатні створити щось нове.

4. Будьте відкритими. Творчість – це емоційний процес. Однак іноді він може викликати дискомфорт. Якщо ви закриті для ідей, які кидають виклик усталеному порядку речей, вам буде дуже важко генерувати новаторські ідеї.

5. Будьте сміливими. Справжній новатор впевнений в собі та сміливий. Він завжди готовий на ризик. Він вміє знаходити способи заново винаходити себе, свої продукти і послуги, навіть своє оточення. Такий підхід є запорукою постійного росту і розвитку.

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search