Якісна освіта та успішне професійне майбутнє!

Кожного дня в Університеті культури проходять Дні відкритих дверей. Виш приймає сотні абітурієнтів з різних куточків України, аби молодь могла побачити, яким буде їхнє студентське життя, дізнатись більше про омріяну спеціальність, умови вступу і професійні перспективи.

Серед зіркових викладачів вишу – успішні і талановиті митці: Богдан Бенюк, Микола Боклан, Григорій Решетнік, Олег Винник, Остап Ступка, Дмитро Ступка, Володимир Горянський, Роман Безсмертний, Вілена Воронова, Олександр Лещенко, Раду Поклітару, Володимир Мойсеєнко, Ахтем Сеітаблаєв, Вікторія Маремуха, Наталія Могилевська, Костянтин Грубич, Григорій Чапкіс, Володимир Ніколаєнко, Євгеній Калкатов.

Також Університет культури славиться своїми зірковими випускниками: Михайлом Поплавським, Аланом Бадоєвим, Григорієм Решетніком, Анною Сєдоковою, Жанною Бадоєвою, Олександром Лещенком, Олею Поляковою, Тонєю Матвієнко, Гайтаною, ONUKA (Наталією Жижченко), Дмитром Комаровим, Alekseev (Микитою Алєксєєвим), Alyosha (Оленою Кучер-Тополею), Григорієм Чапкісом, Дмитром Клімашенком, Іриною Білик, Наталією Валевською, Катериною Бужинською, Вікторією Маремухою, Наталією Могилевською, Наталією Бучинською, Вадимом Олійником, Регіною Тодоренко, Інною Цимбалюк, Вікою та Славою з гурту «НеАнгели».

Найцікавішою для абітурієнтів стала особиста зустріч із Михайлом Поплавським, на якій вони дізнались секрети його успіху та історію створення потужної освітньої корпорації, місця щасливих людей – Університету культури.

«Я маю честь 25 років очолювати Університет культури, який є національним за формою, за змістом і головне – за духом. Виш надає якісну європейську освіту та відкриває нові можливості для реалізації здорових творчих амбіцій молоді.

У кожному з вас я бачу перспективу. Ви унікальні, але цю унікальність потрібно розкрити і показати свій талант.

Щоб отримати мінімум, потрібно бажати максимум. Ви можете більше, ніж ви думаєте про себе, ніж думають про вас рідні, батьки та друзі.

Бажаю вам віри в себе, щастя, миру, добра та любові», – сказав Михайло Поплавський.

Окрім того, вступники дізнались, що Михайло Поплавський проводить конкурс для абітурієнтів-2019 на своїй сторінці в Instagram #УНІВЕРСИТЕТКУЛЬТУРИCHALLENGE із крутими подарунками! Головний ПРИЗ – iPhone X!

Дні відкритих дверей – це унікальна можливість на один день відчути себе студентом і бути на крок ближче до своєї мети. Тож сьогодні абітурієнти отримали максимум корисної інформації, позитивних емоцій та нових вражень для того, щоб остаточно визначитись із професією і вже наступного навчального року стати студентами Університету культури.

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.