#поради_від_фзгіж

Майстер-клас про те, як швидко вчитись, тренінг для журналістів та лекція про те, як… вступити на бюджет? Дізнайся, що ми сьогодні для тебе підготували.

Нагадуємо, що ця рубрика, але з порадами про те, як безкоштовно провести вихідні, виходить щотижня на нашому телеграм-каналі.

1. #можливості_студент

Лекція для соціальних журналістів «Лекторій для журналістів: Людина в соціальному тексті». Проект відбудеться 8 грудня о 12:00 у місті Київ за адресою вул. Стрілецька 7/6.

Оголошується набір на лекцію для соціальних журналістів.

На цій лекції ви не вчитиметесь писати ліди чи вигадувати заголовки, але натомість отримаєте знання, що необхідні журналісту в роботі над соціальним текстом.

Де від нас ховають дітей та людей з фізичною та ментальною інвалідністю? Чим відрізняються ці заклади та як їх правильно називати? Як потрапити туди журналісту? Які права у людей в закладах різного типу? Де знаходити небанальні теми для матеріалів? Як говорити з тими, хто цього не хоче? Правила спілкування та коректна термінологія. Як бути соціальним журналістом і зберігати спокій?

Про спікера: Маргарита Тулуп - монітор національного превентивного механізму, працювала в онлайн-виданні LB.ua.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

1. #можливості_студент

Тренінг «Нейрохакінг: як вчитись швидко та результативно?»  - це захід, на якому ти дізнаєшся про те, як можна вчитися з насолодою та використовувати на це мінімальну кількість часу.

Сучасний світ настільки динамічний, що нам доводиться вчитися все життя. Зараз кількість інформації виросла настільки, що одним запам’ятовуванням не обійтись. Саме тому сучасна освіта все більше орієнтується на розуміння. А найкращі навчальні заклади світу розробили ряд проривних методів, заснованих на останніх відкриттях в області нейрофізіології.

Що ж це за методики? Як перебудувати навчання і використовувати для цього найпотужніші резерви нашого мозку? Як запам'ятати в сотню разів більше інформації без помилок? Які прийоми зроблять цей процес легшим? Як в 4-10 раз швидше писати пости, реферати, статті і навіть книги? Що робити, щоб почати навчатись із задоволенням?

11 грудня в Chasopys Eduspace на ці та інші питання відповідь дасть Сергій Андрусенко.

Учасники заходу:

• отримають експрес-техніку складання mind map для будь-яких процесів
  • освоять техніку «залізного запам'ятовування» списку з 16 справ за 30 секунд
  • запам'ятають латинську розкладку клавіатури за 5 хвилин на все життя
  • отримають доступ до безкоштовних ресурсів якісного навчання у будь-яких напрямах

Про спікера: Сергій Андрусенко - автор оригінальних методів навчання, засновник InstEnglishClub.

Коли: 11 грудня, 19:30

Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30 (3 поверх, код 340)

Вартість: 200 грн до 4.12 та 250 грн з 5.12.

Увага! Кількість місць обмежено.

Придбати квиток необхідно завчасно за посиланням.

1. #можливості_для_абітурієнта

І нарешті остання й найочікуваніша можливість на сьогодні!
«Освітній Форум "Стратегія вступу на бюджет"» - дасть відповідь на питання, що так турбує кожного абітурієнта.

9 грудня у Києві відбудеться Освітній Форум для 11-класників та їхніх батьків "Стратегія вступу на бюджет"

У програмі:

• Лекції присвячені всім особливостям ЗНО від викладачів та експертів
  • Діагностичні тестування ЗНО
  • Індивідуальні консультації з експертами ЗНО
  • Відкриті уроки

Програма лекцій:

• Стратегія вступу на бюджет
  • Деталі проведення ЗНО та зміни у правилах вступу-2019.
  • “Як обрати спеціальність та не шкодувати про це у майбутньому”
  • Таємниці ЗНО з української мови і літератури
  • Як скласти ЗНО з історії України на 180+?
  • Секрети успішного ЗНО з англійської
  • Набираємо максимум балів на ЗНО з математики
  • Калькулятор вступу

Форум проходитиме у два часові проміжки: 10:00 - 13:00 та 14:30 - 17:30.

Під час реєстрації Ви зможете обрати зручний для Вас час.

Участь у форумі безкоштовна, проте попередня реєстрація

Місце проведення: Навчальний центр "ЯвКурсі”, вул. Михайлівська, 12-Б (Найближча станція метро "Майдан Незалежності").

Це була остання можливість на сьогодні! Читайте нашу рубрику, вступайте до найкращого університету України та будьте щасливими!

ФЗГіЖ любить вас!

Софія Когут, Ж-37, 2 курс.

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.