"Буковель – серце Карпат"

Буковель - 1-й український курорт світового рівня, який своєю чаруючою красою могутніх гірських масивів заполонив чимало сердець. Тут є все: зимові розваги, літні розваги, розваги для дітей, оздоровлення і SPA, ресторани і клуби, шоппінг та сервіси, але з 2000 року (рік заснування) гірськолижний курорт “Буковель” жодного разу не змінював власний імідж.

Минуло цілих 18 років, аби країна “Буковель” змінила концепцію та філософію маленької казки серед великих гір.

“Буковель вже став всесезонним курортом. Зараз замість лиж та сноубордів відпочивальники їдуть туди з велосипедами. На гірських схилах посеред лісу збудували цілий велопарк. Однак епіцентр літніх розваг - на величезному озері "Молодість" та розважальному комплексі "Вода" - з аквапарком, джакузі і кількома басейнами, вода в яких наче тепле молоко. “- йдеться у повідомленні на офіційній сторінці у Facebook. Саме це пояснює жагу до ребрендингу та зміни самого стилю.

Тепер популярна локація живе під гаслом "Буковель – серце Карпат".

Змінився також логотип.

Ось такі зміни подарував нам ребрендинг чудового “Буковель”, але аби відчути ту чарівну атмосферу - треба неодмінно поринути з головою в незабутні емоції казки.

Анастасія Олійник, ПР-17, 2 курс.

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.