Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
068 739 37 70
Ігор Миколайович Парфенюк

Новини

Без цих сайтів ти не підготуєшся до ЗНО!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Як і обіцяли, на цей раз ми порадимо тобі сайти, що допоможуть у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. Факультет зв’язків з громадськістю та журналістики склав список основних сайтів, які повинні бути у будь-якого абітурієнта у закладках. Готуємося до ЗНО разом!

  1. http://testportal.gov.ua

Український центр оцінювання якості освіти – це державна установа, яка здійснює зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на певному освітньому рівні, а також проводить моніторингові дослідження якості освіти. Результати зовнішнього незалежного оцінювання випускників системи повної загальної середньої освіти використовують для приймання до вищих навчальних закладів та зараховують як оцінку за державну підсумкову атестацію.

Щоб отримати повну інформацію про ЗНО, реєстрацію на нього, умови тестування, ти повинен оновлювати цей сайт (і, звичайно, наш ).

  1. http://osvita.ua

Цей сайт буде корисний не тільки абітурієнтам, а й просто школярам і, навіть, студентам. Усі останні новини освіти ти можеш на його сторінках. Завдяки розгалуженій рубрикації можна знайти відповідь на будь-яке запитання. Зберігай посилання, бо це ну дуже корисно!

  1. https://prometheus.org.ua/zno/

«Prometheus»– це український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Мета проекту – безкоштовно надати найкращі навчальні можливості кожному громадянину України. Навіть якщо ти збираєшся готуватися до ЗНО із репетиторами, курси, що знаходяться на цьому сайті не будуть зайвими. Доступні відео-уроки з Української мови та літератури, Історії України та Математики.

  1. https://ukr-mova.in.ua/about

Впевнені, що хоч раз ви бачили картинка із правилами вимови або виключеннями з веселим персонажем схожим на звичайний людський язик. Лептуна (так звати цього героя) ви можете знайти на вищезазначеному сайті.

«Мова – ДНК нації» – це:

- освітній проект для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови;

- спроба трьох небайдужих людей поділитися закоханістю в рідну мову;

- мрія про те, що колись в Україні буде модно знати декілька мов, а говорити українською

Там ти знайдеш багато вправ, диктантів, а в розділ «Перевірка» можна вставити свій текст для пошуку у ньому помилок. (Цю статтю ми там і перевіримо).

Це лише частина тих сайтів, що ми для тебе підготували. Слідкуй за новинами сайту Факультету PR і журналістики, бо зовсім скоро ми запостимо нову добірку корисних ресурсів.

Анфіса Кайда, 2 курс, Ж-47.

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2019 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search