Осаула Вадим Олександрович
Яцевський Ярослав

Як все встигати:ТОП-5 порад

Інколи нам хочеться, щоб в добі було більше годин. Та, на жаль, це неможливо.

Ми не можемо контролювати час, зате кожен з нас може контролювати власну продуктивність протягом дня.

Тому якщо ви хочете бути більш продуктивним, дотримання цих простих порад допоможуть вам.

1. Обов'язково складайте список справ!

Це допоможе зекономити час,завдяки чому у вас все буде під контролем. Бажано складати такий список ще звечора, адже так ви чітко знатимете,що вас буде чекати наступного дня.

Внесіть навіть очевидні речі: почистити зуби, поснідати, бо вашу увагу можуть відволікати інші справи як, наприклад, перегляд соцмереж. Запишіть 3-5 справ, які потрібно виконати в першу чергу.

2. Визначайте бажаний результат перед тим, як приступати до роботи!

Ви повинні знати, навіщо виконуєте ті чи інші справи. Конкретна мета сформулює дії для її досягнення, не витрачаючи час на другорядні справи.

3. Позбувайтеся від усього зайвого!

Вас можуть відволікати від роботи певні люди, якісь предмети, запахи і звуки. Тому важливо прислухатися до себе.

Наприклад, не витрачайте дорогоцінний час на вислуховування людей, які постійно скаржаться на життя. Краще витратьте його з користю для себе та своєї справи.

4. Звітність-запорука успіху!

Намагайтесь щоразу позначати справи,які ви вже виконали. Завдяки цій маленькій звичці ви будете пишатися собою за кожну виконану справу, тим самим у вас буде з'являтися ще більше мотивації для нових звершень

5. Намагайтесь виконувати всі свої справи регулярно!

Найголовніше - це регулярність! Виконуючи одну справу щодня, ви зможете перетворити її в звичку. Таким чином ви зможете маленькими кроками дійти до своєї мети.

Якщо ви навчитесь правильно керувати часом, то ви легко зможете підвищити свою продуктивність або досягти особистісного росту!

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.