Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(067) 314 59 18
Осаула Вадим Олександрович
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ? ДУМКИ СТУДЕНТІВ

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Схоже, що кожен, хто вступав у Київський національний університет культури і мистецтв, встиг наслухатись від близьких та друзів багато негативних відгуків. Сьогодні наші студенти переконають вас, що це лише плітки. І про погану репутацію, і про рівень викладання, і про те, що після закінчення університету тебе не візьмуть на роботу.

Я навчаюсь тут і можу зізнатися, що це все – вигадки! Зараз спробую переконати й тебе.

По-перше, я вдячна, що навчаюся в комфортних умовах. Не кожен університет може похизуватися такою матеріальною базою, як наш. Просторі, світлі аудиторії, чисті вбиральні, червоні доріжки, софіти та вишуканий інтер’єр – тут ти відчуєш себе справжньою зіркою!

По-друге, усі студенти, які живуть у гуртожитку знають, що навчатися там досить важко. Проте, я знайшла для себе ідеальне вирішення проблеми – це наукова бібліотека в головному корпусі Київського національного університету культури і мистецтв. Для комфортної роботи там є все необхідне: wi-fi, комп’ютери, сучасний ремонт і багато-багато літератури.

Чого в університеті вистачає з головою –  так це практики! Справді, кожна лекція закріплюється окремими практичними годинами, що не аби як впливає на засвоєння матеріалу. У цьому нам також допомагають висококваліфіковані викладачі – нерідко зіркові.

Нашим студентам немає часу нудьгувати. Адже вони завжди задіяні у різноманітних заходах: посвяти, кіноперегляди, майстер-класи, зустрічі з відомими особистостями. Усе це – невід’ємна складова нашого студентського життя! Кожен студент має можливість самореалізуватися.

Динисюк Аліна, ПР-19

 

У цьому році я стала першокурсницею і зробила правильний вибір! Не таємниця, що Університет культури - це український Гарвард. Думаєте це просто піар? Схоже, ви просто не були в нас!

Перше, що потрібно знати про КНУКіМ, це те, що ми тут вчимось! Саме так!

Чому з‘являються такі питання?

Тому що наш університет любить нас побалувати! Кураторські години на VIP лайнері з ректором, концерт Олега Винника та Михайла Поплавського на центральній площі університету, посвята в студенти в Пирогово з цікавими квестами та подарунками! Футбольні матчі, захоплюючі виставки разом з кураторами, майстер-класи разом із зірковими гостями та багато іншого...

Уже цілий місяць я просто в захваті від наших лекцій! Молоді, гарні, досвідчені, професіонали своєї справи, так-так це я про викладачів! Не дивлячись на свій вік, вони знають що роблять, вони вміють підібрати ключик до кожного студента, завжди на одній хвилі та в курсі всіх новин і трендів, ну круто ж?

Геркіял Катерина, Ж-39

 

Прочитавши детальніше і переглянувши відомих випускників, я зрозумів, що маю бути серед них, КУК - саме те місце, куди я хотів вступити, де хочу провести наступних 5 років свого життя.

Вагання?! Вже на другий день навчання, я переконався, що не помилився. Вибір мій зупинився на Факультеті зв'язків з громадськістю і журналістики.

Минув місяць, а я з кожним днем дедалі точніше розумію, що зробив правильне рішення.

Навчання! У нас чудові викладачі, на парах у котрих не хочеться спати взагалі, але ми маємо таку можливість, адже "Навіть коли ми спимо, ми запам'ятовуємо все, що чуємо" (слова наших наставників). Кожного дня, з кожною парою - ми робимо "крок у професію". Я отримав нові знання з психології, фінансової аналітики, журналістської діяльності. Знань не з книжок, а знань від реальних людей, які досягли успіху в житті й просто допомагають нам досягнути не меншого успіху. Люди, які прагнуть, аби ми виросли не просто гарними спеціалістами, а майбутніми партнерами, інвесторами, аби ми стали майбутнім нашої держави.

Усі поважають викладачів і бачать, що вони поважають нас, усе крутиться навколо нас студентів. Проте, в інших університетах, які займають передові позиції - студент має крутитися навколо свого викладача. Повага - секрет успіху викладачів серед студентів.

Креатив? Так, у нас є креативна група, яка забезпечує веселе та цікаве навчання, регулярні майстер-класи, де ми можемо прямо ставити питання відомій особистості. А також багато різних тусовок у вільний час, багато заходів і море задоволення.

Сумніви? На даний момент у мене сформувалося наступне твердження без жодних сумнівів: КУК - це ДВЕРІ, двері у майбутнє, двері в які ти заходиш одним, а виходиш зовсім іншною людиною.

Я сподіваюсь, що через 5 років моя думка не зміниться, а я буду вже кращою версією самого себе, гідним спеціалістом і спонсором для своєї країни, як і кожен, хто мене оточує. Київський університет культури - це платформа, де ми об'єднуємось, аби стати кращими і зробити кращою нашу Україну.

Коломієць Олександр, Пр-29

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search