Осаула Вадим Олександрович
Яцевський Ярослав

Де можна завантажувати і читати книги безкоштовно: 5 зручних сервісів

Якщо ви любите багато читати, але хочете заощадити час і кошти, ось кілька сервісів, де можна завантажити книги безкоштовно або ознайомитися з фрагментом перед покупкою.

Book24
Це інтернет-магазин книг, де ви знайдете художню, дитячу, пізнавальну та іншу літературу. У кожної книги є безкоштовний ознайомчий фрагмент, який можна прочитати на сайті. У розділі «Розпродаж» можна купити книги за ціною до 100 грн. Для постійних клієнтів є система лояльності, за допомогою якої ви можете отримати знижку 5-10%.

MyBook
Це електронна бібліотека з книгами, подкастами і аудіокнигами. Сервісом можна користуватися на сайті або через додаток в смартфоні. Ваші книги і історія читання синхронізуються на різних пристроях. Також на MyBook є розділ з безкоштовними книгами в текстовому і аудіоформаті.

BookLand
На цьому сайті є платні та безкоштовні книги. Щоб завантажувати книги, потрібно зареєструватися на сайті. Безкоштовно доступна в основному класична література. До речі, тут також можна знайти книги різними мовами.

Бібліотеки Google і Apple
Обидві платформи надають безкоштовні книги, які ви можете одночасно читати з комп'ютера, смартфона або планшета. Книги синхронізуються: ви можете почати читати зі смартфона і продовжити з того ж місця на комп'ютері. У платних книг є безкоштовні фрагменти, які можна прочитати перед покупкою.

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.