Осаула Вадим Олександрович
Яцевський Ярослав

Вступ: що обрати? Мову чи укр. мову та літературу?

Правила складання ЗНО з кожним роком стають усе складніші та складніші. Начебто  Міністерство освіти намагається вибудувати правильну систему оцінювання, але якщо опиратися на факти то абітурієнти лише більше починають через це нервувати. Нововведенням 2021 року є два різні тести з української мови.

Загалом різниця між ними проста. Ті вступники, які планують вступати на гуманітарні спеціальності мають обирати тест з української мови та літератури. До таких відносять: педагогічні галузі, історія та археологія, філологія, психологія, право, туризм, готельно-ресторанна справа,  журналістика… То ж для вступу до Київського Університету Культури на спеціальність 061 «Журналістика» вам потрібно складати тест з українською літературою.

Якщо ж ви обираєте технічні напрямки вам можна складати іспит лише з української мови. Що  безумовно є великим плюсом для цих абітурієнтів. Українська література, що виноситься на ЗНО, вміщає в себе більше 50 творів. Це романи, повісті, новели, а також велика кількість поезії, яку потрібно вивчати на пам'ять. Тож  це значно полегшить підготовку.

Важливо ретельно перевірити, який саме вид тесту потрібно складати для вступу на вашу омріяну спеціальність .Якщо ви не впевнені у правильності знайденої вами інформації, то раджу зателефонувати до вашого університету де вам нададуть достовірну інформацію.

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.