Осаула Вадим Олександрович
Яцевський Ярослав

Як правильно починати ранок

Ранок – найкращий спосіб зарядити себе настроєм на весь день. Тож як зробити так аби день пройшов продуктивно та в гарному настрої? Я підготувала декілька порад, які точно допоможуть тобі вставати «з тієї ноги».

1. Прокидайтеся не пізніше 9:00. Так ви зарядитесь ранковою енергією і зможете зробити більше запланованих завдань. Хороший настрій на весь день гарантований! Щоб прокидатись раніше вам слід лягати до півночі.
  2. Прокинувшись не беріть одразу телефон до рук! Так ви швидше прокинитесь і не будете відчувати себе сонним та лінивим. У вас з’явиться багато сил і бажання щось робити.
  3. Робіть ранкову зарядку. Буквально декілька хвилин легких вправ і ви матимете повно енергії, якої вистачить на весь день, а також ваш організм буде вам вдячний.
  4. Обов’язково випивайте склянку воду. Важливо підтримувати водний баланс організму. Хороший день завжди починається зі склянки водички.
  5. Не забувайте про сніданок. Сніданок – найважливіший прийом їжі. Він має бути максимально ситним і бажано корисним. Приготуйте собі яєчню з тостами, тости з авокадо або ж сухий сніданок, якщо не маєте часу. Так ви будете готові плідно працювати весь день.

Отож, варто дбати про гарний початок дня і починати ранки правильно. Тоді ви будете налаштовані на плідну працю протягом дня і заряджатимете всіх своїм хорошим настроєм і бажанням працювати. Якщо ви ще й досі не починаєте свої ранки так, тоді саме час це зробити і вже зовсім скоро ви побачите, як зміниться ваше життя і наскільки продуктивнішими ви станете.

Усім гарних ранків та гарного настрою!

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.