Михайло Поплавський: « Знайдіть свій зоряний шлях»

Щосуботи Університет культури гостинно зустрічає абітурієнтів з усієї країни. Тож кожен охочий може завітати до вишу та отримати вичерпну інформацію щодо вступу, поспілкуватись із викладачами і студентами, відвідати всі факультети університету, ознайомитись із творчими і бізнес-спеціальностями та на власні очі побачити справжнє студентське життя.

Отже на молодь, яка цього дня завітала до Університету культури, чекало багато цікавого. На кожному з десяти факультетів, креативні групи підготували для абітурієнтів різноманітні тренінги, майстер-класи, воркшопи, розіграші призів та ще чимало сюрпризів.

Упродовж екскурсії вступники довідались, що Університет культури здійснює активну співпрацю із провідними закладами вищої освіти Польщі, Італії, Англії, Франції і Німеччини. А однією з переваг студентів вишу, котрі здобувають вищу освіту за інноваційними навчальними програмами, є подвійний диплом – українського та європейського зразка.

Приємно вразила абітурієнтів інформація щодо майстер-класів із професійної майстерності, які проводять для студентства провідні фахівці мистецтва і сфери шоу-бізнесу: Юрій Ткач, Анатолій Анатоліч, Юрій Горбунов, Маргарита Січкар, Олег Винник, Наталія Могилевська, Маша Єфросиніна, Ольга Цибульська, Володимир Остапчук, Олег Панюта, Надія Матвєєва, Володимир Бебешко, Дмитро Борисов, Даша Малахова, Валерій Созановський.

До речі, виш відвідують і зіркові знаменитості світового масштабу: Дан Балан, Стівен Болдвін, Міхаель Нобель, Лех Валенса, Томас Андерс, Грег Чапкіс, які діляться з молоддю власними секретами успіху.

Серед відомих і успішних випускників Університету культури: Михайло Поплавський, Алан Бадоєв, Григорій Решетнік, Анна Сєдокова, Жанна Бадоєва, Олександр Лещенко, Оля Полякова, Наталія Могилевська, Тоня Матвієнко, Гайтана, ONUKA (Наталія Жижченко), Дмитро Комаров, Alekseev (Микита Алєксєєв), Alyosha (Олена Кучер-Тополя), Григорій Чапкіс, Дмитро Клімашенко, Ірина Білик, Наталія Валевська, Катерина Бужинська, Вікторія Маремуха, Наталія Бучинська, Вадим Олійник, Регіна Тодоренко, Інна Цимбалюк, Віка та Слава з гурту «НеАнгели». Це в черговий раз підтверджує, що заклад вищої освіти виховує амбітних, цілеспрямованих і творчих особистостей.

Окрім того, вступники дізнались, що Михайло Поплавський проводить конкурс для абітурієнтів-2019 на своїй сторінці в Instagram #УНІВЕРСИТЕТКУЛЬТУРИCHALLENGE із крутими подарунками! Головний ПРИЗ – iPhone X!

Головною подією дня стала зустріч абітурієнтів з Михайлом Поплавським.

«Радий вітати вас у найкрутішому вузі країни! В Університеті культури на вас чекає дружня студентська атмосфера, позитивні емоції та потужний професорсько-викладацький склад. Виш є національним за формою, за змістом і головне – за духом.

У вас повинні бути здорові творчі амбіції, мета і український гонор.

Бажаю знайти свій зоряний шлях, стати популярними, багатими, щасливими і успішними. Успішні українці – успішна Україна.

Енергії, куражу та бажання бути першими. Живіть по максимуму в своє задоволення», – сказав Михайло Поплавський.

По завершенні Дня відкритих дверей абітурієнти дякували Михайлу Поплавському за батьківські поради, надзвичайно яскраву екскурсію університетом та вже восени обіцяли повернутись до вишу в якості  студентів!