Осаула Вадим Олександрович
Яцевський Ярослав

50 років КНУКіМ

Київський національний університет культури і мистецтв відзначив своє 50-річчя.

Святкування ювілею вражало масштабністю. Професійна сцена, віджеінг, креативні постановки, яскраві спецефекти, світло, живий звук, відеозйомка та пряма трансляція в YouTube – все, щоб влаштувати грандіозне святкування 50-річчя КНУКіМ на головній площі вишу.

На початку концертної програми розігрівав студентську молодь запальний dj-set від мультиінструменталіста Dj-Karlson.

Головний режисер та ідейний натхненник заходу Михайло Поплавський привітав усіх з важливою історичною подією: «З великим піднесенням і гордістю вітаю вас з ювілеєм. Нам сьогодні 50! Це епохальна подія!

Університет культури рулить, плекає справжні українські таланти. Виш є лідером освіти в Україні!

Мені надзвичайно приємно святкувати з вами, студентами 50 років вишу! Я вас люблю, ціную, поважаю і бажаю всім вам успіху, нових звершень та шаленого студентського кохання!

КНУКіМ – університет щасливих людей!».

Ведучими святкового концерту були відомі медійні особистості, випускники Університету культури Григорій Решетнік та Лілія Галушко. Вітали КНУКіМ своїми яскравими композиціями випускники вишу, зірки українського шоу-бізнесу Наталія Бучинська, гурт «НеАнгели», Наталія Валевська, Ірина Білик та зірковий викладач Олег Винник.

Кульмінацією свята став яскравий шоу-виступ Михайла Поплавського. Звучали драйвові мегахіти «Юний орел», «Приречений на любов», «Україна», які викликали бурхливі емоції і нестихаючі овації.

На завершення студенти всіх факультетів дружно заспівали гімн Університету культури, висловлюючи цим вдячність рідному вишу та Михайлу Поплавському, який 25 років опікується університетом і за роки своєї діяльності вивів його на якісно нові лідируючі позиції.

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.