Осаула Вадим Олександрович
Яцевський Ярослав

8 простих правил як мати більше енергії протягом дня

Коли ми відчуваємо млявість чи втому, то, як правило, погано приймаємо важливі рішення, легше дратуємося й втрачаємо мотивацію. Енергія протягом дня необхідна нам для досягнення максимальної продуктивності та щастя. Тому в цій статті ФЗГіЖ поділиться надзвичайно простими порадами, щоб отримати більше енергії протягом дня.

Почніть день з руху

Найефективніший спосіб знизити млявість - це рух. Перше, що потрібно робити вранці - спорт, ви можете займатися йогою, гуляти на вулиці, робити віджимання або щось інше, від чого кров тече швидше, а серцебиття прискорюється. Ви на 100% будете почувати себе дуже бадьоро після будь-яких вправ. Але це не повинно бути повноцінне тренування. Загалом, достатньо 10-15 хвилин, щоб відчути прилив сил і бадьорість. Пам’ятайте, відчуття енергії не просто трапляється, воно має генеруватися. А фізичні вправи - якими б короткими вони не були - є одним з найкращих способів, щоб її генерувати.

Більше сонця та свіжого повітря

Сонячні промені та свіже повітря робить чудеса для вашого здоров’я, настрою та рівня енергії. Щоденне отримання сонячного світла допомагає внутрішньому годиннику вашого тіла (циркадному ритму) залишатися в точці, що допомагає відчувати себе більш зосередженим. Крім того, потрапляння прямих сонячних променів на шкіру допомагає виробляти вітамін D, що відповідальний за здоров’я кісток та багатьох інших важливих функцій організму. Справді, виходити на вулицю, щоб подихати свіжим повітрям і насититися сонячним світлом, є однією з найбільш природних речей, які ви можете зробити для зміцнення свого здоров’я, енергії та загального настрою.

Робіть дихальні практики

Більшість людей не усвідомлюють, що спосіб дихання має великий вплив на їх загальний стан здоров’я, енергію та психіку. Більше кисню дорівнює більше енергії.

Можна робити дихальну практику за методом Віма Хофа: протягом 10–30 секунд робіть інтенсивні й глибокі вдих і видих без будь-яких пауз між ними. Важливо дихати животом, а не грудною кліткою.

Важливо: ви можете відчувати запаморочення або поколювання в тілі, що цілком нормально. Тим не менше, завжди будьте впевнені, що виконуєте цю вправу в безпечному місці, не робіть цього під час руху або перебуваючи у воді.

Виконуючи цю дихальну вправу, ви “заливаєте” своє тіло киснем, що призводить до відчуття високої енергії. Це швидкий трюк, який ви можете використовувати, коли хочете отримати енергетичний поштовх.

Вживайте достатню кількість води

Вживання достатньої кількості води важливо для того, щоб почувати себе під енергійним. Дефіцит рідини призводить до зниження вироблення енергії для тіла та мозку, змушуючи вас відчувати себе затуманеними та втомленими. Це призводить до зниження рівня енергії та зниження продуктивності.

Тому впродовж дня обов'язково тримайте поряд пляшку з водою. Нормою води на день є 30мл/1кг ваги. Тож розрахуйте вашу норму і поповнюйте свій організм рідиною, адже це має позитивний вплив на енергію та розумову діяльність.

Будьте на позитиві

Ми маємо потужний зв’язок між розумом і тілом. Енергія, що генерується завдяки розуму, призводить до енергії, яку відчуває тіло, і навпаки. З іншого боку, якщо ви живете занадто серйозно, ніколи не жартуєте і постійно налаштовуєтесь негативно, це витягне тонну енергії з вашого розуму та тіла. Веселіться, будьте смішними зі своїми друзями (та й собою) і майте більш позитивний погляд на життя, це змусить вас почувати себе набагато енергійнішими.

Присідайте протягом дня

Якщо вам потрібен швидкий заряд енергії, який насправді сприяє вашому довгостроковому здоров’ю, робіть кілька присідань протягом дня. Пам’ятайте, що завдяки руху ми виробляємо більше енергії. Зробивши кілька присідань, ваші м’язи активізуються, серце б’ється швидше, кров тече по вашому тілу - це те, що змушує вас почувати себе живими, зосередженими та бадьорими.

Покращуйте якість сну

Вам потрібно 7-8 годин якісного сну щодня, щоб повністю відпочити тілом і думками. Коли ви добре поспали, протягом дня ви отримуєте набагато більше енергії. Багато хто вважає, що для підвищення продуктивності їм потрібно пожертвувати своїм сном. Однак насправді все навпаки. Гарний сон - це основа високопродуктивного дня. Щоб покращити якість вашого сну, обмежте споживання кофеїну вдень та ввечері, приберіть усі девайси принаймні за одну годину до сну.

Робіть регулярні перерви

Щоб мати енергію протягом дня, вам потрібно регулярно робити перерви, щоб ви могли дозволити своєму мозку перезавантажитись. Якщо ви будете продовжувати працювати годинами поспіль, не роблячи перерви, зрештою ви відчуєте енергетичний збій. Після перерви ви почуватиметеся більш енергійним, що допоможе вам працювати з кращою зосередженістю та чітким мисленням..

Зміни походять лише від дій, а не лише від вивчення нових речей. Тому, запам’ятайте ці поради та дотримуйтесь їх кожного дня і ваша енергія буде зростати разом з продуктивністю й натхненням.

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.