Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

День відкритих дверей – перший крок до успіху!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Університет культури – один з найперспективніших закладів вищої освіти країни із чималим вибором престижних бізнес і творчих спеціальностей.

Сьогодні богемний виш зустрічав амбітних та цілеспрямованих абітурієнтів з усієї України. Після знайомства із представниками штабу «Абітурієнт-2019» і поживного сніданку, молодь вирушила на цікаву та пізнавальну екскурсію університетом: творчими майстернями, інноваційними лабораторіями, мультимедійними фаховими аудиторіями 10-ти потужних факультетів.

Упродовж подорожі вишем на молодь чекали майстер-класи, презентації, квести, воркшопи і безліч сюрпризів.

Факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу підготував для вступників захопливий квест «Секрети зіркового івентора», який складався з 4-х частин:

  • Стресостійкість (учасники відгадували на дотик, що знаходиться у загадковому чорному ящику – предмет, живність тощо)
  • Універсальність (вступники відповідали на запитання щодо монтажу, кейтерингу, шоу-програми, таймінгу)
  • Винахідливість, ерудиція (молодь брала участь у вікторині і складала асоціативний ряд)
  • Креативність, позитив (абітурієнти співали пісні Михайла Поплавського у стилі різноманітних жанрів: рок, реп, поп).

Виконавши всі завдання, учасники отримали імпровізовані залікові книжки та зробили пам’ятні фото зі студентами-активістами і зірковими викладачами вишу.

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся майстер-класи з молекулярної кухні шеф-кухаря Шотландського дому «Whisky Corner», студента Університету культури Олексія Повторейка та з інноваційного туризму й барної справи від Юлії і Антоніни Цегельник.

У дипломатичний світ вступники занурилась, відвідавши інтерактивну лекцію «Школа дипломата» на Факультеті міжнародних відносин. Молодь довідалась про цікавий процес перемовин, укладання угод, дотримання етикету, а також тонкощі координаційних зустрічей представників посольств різних країн.

Факультет сценічного мистецтва влаштував для майбутніх акторів тренінг з розвитку внутрішніх елементів – акторської техніки, уваги, уяви, публічної самотності.

Також молодь мала можливість відвідати майстер-класи на Факультеті хореографічного мистецтва, де відбувались практикуми із сучасної, бальної і народної хореографії.

Влаштували незабутнє знайомство з омріяними спеціальностями і факультети музичного мистецтва, дизайну і реклами, кіно і телебачення, інформаційної політики і кібербезпеки, зв’язків з громадськістю і журналістики.

До речі, в університеті постійно відбуваються івенти, святкові концерти, fashion-покази, КВН, тренінги, лекції, воркшопи та майстер-класи відомих українських особистостей: Григорія Решетніка, Дана Балана, Стівена Болдвіна, Алана Бадоєва, Маргарити Січкар, Юрія Ткача, Анатолія Анатоліча, Юрія Горбунова, Олега Винника, Наталії Могилевської, Маші Єфросиніної, Ольги Цибульської, Жанни Бадоєвої, Володимира Остапчука, Олега Панюти, Надії Матвєєвої, Наталії Жижченко (Onuka), Володимира Бебешка, Юрія Нікітіна, Костянтина Бочарова (Melovin), Грега Чапкіса, Тетяни Денисової, Дмитра Борисова, Даші Малахової та багатьох інших.

Варто зазначити, що Університет культури співпрацює із провідними вишами Польщі, Італії, Англії, Франції та Німеччини. Починаючи із другого курсу, молодь проходить практику за кордоном із можливістю подальшого працевлаштування. Це дає змогу отримати цінний професійний досвід, поліпшити фахові вміння й навички і втілити свої найзаповітніші мрії в реальність.

Найцікавішим моментом Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським.

 «Радий вітати вас в Університеті культури! Сьогодні ви зробили перший крок до щасливого майбутнього.

Без вищої освіти важко зробити успішну кар’єру. Я раджу вам вступати саме до Києва. Столиця дає великі можливості для реалізації здорових творчих амбіцій.

Університет чекає на активну, талановиту, драйвову та креативну молодь з емоційним інтелектом і творчо-прикладним характером.

Я мрію, щоб в Україні було модно бути українцем! Я мрію, щоб було модно вчитися в українських університетах. Я мрію, щоб українці були успішними. Успішні українці – успішна Україна!

Виховуйте в собі характер і волю до перемоги. Будьте лідерами і режисерами свого життя», – сказав Михайло Поплавський.

Побувавши в Університеті культури, вступники дізнались, що Михайло Поплавський проводить конкурс для абітурієнтів-2019 на своїй сторінці в Instagram #УНІВЕРСИТЕТКУЛЬТУРИCHALLENGE із крутими подарунками! Головний ПРИЗ – iPhone X!

Своїми планами на майбутнє і враженнями про візит до вишу поділились абітурієнти із міста Нетішин, що на Хмельниччині, – Уляна Степанюк і Давид Нагорнюк.

«Я знайшла себе в акторській майстерності. Мені неймовірно подобається грати на сцені, проживати різноманітні ситуації, які можуть зі мною і не трапитись. Я остаточно вирішила, що буду вступати до Університету культури, тому що саме тут перед студентами відкриваються неймовірні професійні можливості», – зазначила Уляна.

«Я планую вступати на спеціальність актор театру і кіно. Чому саме акторство? Тому що актори постійно удосконалюються, дізнаються нове не тільки про світ, а й про самого себе. Мені подобається дарувати незабутні емоції людям, радувати і вражати публіку», – сказав Давид.

А ось Анастасія Асейкіна із міста Ватутіно Черкаської області мріє працювати у сфері готельно-ресторанного бізнесу: «Я дуже люблю спілкуватись із людьми, пригощати їх чимось смачненьким, і звісно ж – готувати. Хотілося б відкрити маленький затишний ресторанчик домашніх страв для своїх друзів. Тому я і планую вступати на Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу».

День відкритих дверей в Університеті культури запам’ятався абітурієнтам дружньою родинною атмосферою, зірковими викладачами, гостинним прийомом, сюрпризами та безліччю крутих світлин.

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search