Осаула Вадим Олександрович
Яцевський Ярослав

Як почати робити те, що давно відкладали

Протягом дня ви робите купу дрібних і дуже термінових справ, аби не взятися за основну, найважчу. Ви вже навіть читали про те, як її краще зробити, або купили для цього потрібну річ, але все ніяк не можете дійти до стадії виконання. Знайомо? У сьогоднішньому пості кілька порад, які допоможуть вам вирішити цю проблему.

1. Знайдіть ментора. Якщо вже твердо вирішили займатися, наприклад, спортом, то знайдіть того, хто контролюватиме вас: не дасть проспати ранкову пробіжку і похвалить за спортивні рекорди. Розкажіть своєму ментору про власні плани, твердість намірів та проміжні результати.

2. Не сумнівайтеся у власному рішенні. Якщо ви вже вирішили, наприклад, відкрити власний бізнес, то не відступайте назад. Не потрібно ставити під сумнів власні сили і постійно думати про доцільність рішення. Так ви лише зробите гірше, адже за негативними роздумами можете пропустити щось важливе і не досягнути заслуженого успіху.

3. Слідкуйте за часом. Вирішіть, коли ви візьметеся за виконання свого плану, і приступайте у точно визначений час. Можете поставити собі будильник чи нагадування, щоб приводів знову перенести «на завтра» не було. Також розплануйте, скільки часу щодня приділятимете виконанню завдання і не робіть щось поверх сили, щоб уникнути виснаження.

4. Ставте дедлайн. Легше приступити до виконання будь-чого, коли ви знаєте, що вам на п’яти наступає дедлайн. Повідомте про крайні строки свого ментора, щоб напередодні він поцікавився результатами.

5. Знайдіть компанію. Ходити з другом в автошколу або разом худнути, звичайно, цікавіше. Окрім підтримки, тут додається ще й дух суперництва, а він змушує швидко та якісно виконувати важкі завдання. Так само можна справлятися і з робочими справами: зідзвонитися з другом чи колегою, окреслити один одному обсяг робіт і домовитися через деякий час зідзвонитися знову й дізнатися про результати.

6. Мотивуйте себе. Якщо ніяк не можете вивчити англійську – заплануйте відпочинок за кордоном, і у вас буде чудова мотивація нарешті вивчити іноземну, щоб не загубитися у незнайомому місці.

7. Святкуйте перемоги. Навіть маленькі кроки до цілі заслуговують на похвалу. Тож нагородіть себе за кожну перемогу, але не шоколадкою після скинутого зайвого кілограма.

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.